Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Arystoteles II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Radek

Dzień dobry. Piękna nowość :) Mam pytanie czy projekt ten będzie można kupić w wersji bez garażu ? Projekt mi się bardzo spodobał, ale zamiast garażu planuję wiatę coś jak na zdjęciu tutaj: https://tupolecam.pl/garaze/wiata-garazowa/ no może jakąś bardziej prostą...

Ps. Czy planują Państwo może jakieś wiosenne rabaty na swoje projekty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Radek napisał:

Dzień dobry. Piękna nowość :) Mam pytanie czy projekt ten będzie można kupić w wersji bez garażu ? Projekt mi się bardzo spodobał, ale zamiast garażu planuję wiatę coś jak na zdjęciu tutaj: https://tupolecam.pl/garaze/wiata-garazowa/ no może jakąś bardziej prostą...

Ps. Czy planują Państwo może jakieś wiosenne rabaty na swoje projekty ?

Dzień dobry,

na etapie adaptacji można usunąć garaż. Nasza Pracownia jako autor projektu wyda bezpłatna zgodę na zmiany.

Projekt Arystoteles II  jest obecnie w cenie promocyjnej ze względu na dłuższy czas oczekiwania na projekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
21 godzin temu, Gość Mantina napisał:

Dzień dobry,

Jaka jest wysokość ściany kolankowej? 

Czy mogę poprosić o rysunki szczegółowe na mantina@o2.pl?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

wysokość ścianki kolankowej wynosi około 105 cm. 

Projekt Arystoteles II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe. W załączniku przesyłam rysunki szczegółowe do projektu Arystoteles (wersja z garażem jednostanowiskowym).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Gość Anna napisał:

Witam czy jest tu może osoba z województwa mazowieckiego która ma już zbudowany ten dom ? Chciałabym go zobaczyć na żywo. Pozdrawiam serdecznie 

Dzień dobry,

Projekt Arystoteles II jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 10.10.2020 o 12:37, Gość Gość Kuba napisał:

Dzień dobry,

Czy mogę otrzymać wymiary klatki schodowej oraz czy możliwe jest ewentualne jej zmniejszenie ? 

Dzień dobry,

projekt jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...