Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Karol V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
Gość evah207

Czy jest wersja tego projektu z dodatkowym pokojem jeszcze ? Bardzo mi się podoba ten projekt jednak brakuje mi czwartej sypialni. A zależy mi na tym, żeby był to dom parterowy na raczej wąską działkę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość evah207 napisał:

Czy jest wersja tego projektu z dodatkowym pokojem jeszcze ? Bardzo mi się podoba ten projekt jednak brakuje mi czwartej sypialni. A zależy mi na tym, żeby był to dom parterowy na raczej wąską działkę. Pozdrawiam 

Dzień dobry,

na dzień dzisiejszy nie posiadamy wersji tego projektu z 4 sypialniami. Można natomiast wprowadzać zmiany do projektu- u nas w Pracowni przed zakupem projektu lub na etapie adaptacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...
Gość Beata

Witam, czy mogę prosić o rysunki szczegółowe na mail betsiw@poczta.onet.pl.

Czy możliwe jest przeniesienie dużej  łazienki  w miejsce pokoju przy pokoju z garderobą oraz połączenie pralni razem  z wc w  jedno pomieszczenie? Czy możliwe jest zmniejszenie garażu na jednostanowiskowy jak w projekcie Karol I?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Beata napisał:

Witam, czy mogę prosić o rysunki szczegółowe na mail betsiw@poczta.onet.pl.

Czy możliwe jest przeniesienie dużej  łazienki  w miejsce pokoju przy pokoju z garderobą oraz połączenie pralni razem  z wc w  jedno pomieszczenie? Czy możliwe jest zmniejszenie garażu na jednostanowiskowy jak w projekcie Karol I?

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Tak, można wprowadzić takie zmiany do projektu. Istnieją dwa warianty wprowadzenia zmian:
1) w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.
2) po zakupie projektu, poprzez projektanta adaptującego. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...