Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dawid V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Gość Łukasz napisał:

Witam! Proszę o wysłanie rysunków szczegółowych na adres lukasz_230@op.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry!

Projekt Dawid V jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.
Projekt będzie gotowy w połowie czerwca. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Michał napisał:

Czy mogłbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych z dokładnymi wymiarami na adres m_wierciu@gazeta.pl

Dzień dobry,

projekt Dawid V jest w fazie opracowywania dokumentacji technicznej. W związku z tym nie jestem w stanie udostępnić materiałów, o które Pan prosi.
Projekt będzie gotowy w połowie czerwca. Proszę o przypomnienie się w tym terminie o rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
13 godzin temu, Gość Iza napisał:

Witam, jestem zainteresowana projektem proszę o przesłanie rysunków z wymiarami oraz zestawienie kosztów budowy na adres e-mail ikok5790@gmail.com. Pozdrawiam

Dzień dobry, projekt jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy w przyszłym tygodniu, wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe. Proszę o przypomnienie się w tym terminie. Kosztorysy będą gotowe za około 2 miesiące. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Dzień dobry, mam pytanie czy jest może jakaś grupa na Facebooku o Dawidzie V lub VII, żeby móc zobaczyć realizacje domów, lub ewentualnie zobaczyć na żywo zrealizowany dom. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Patrycja
Dnia 15.11.2020 o 08:19, Gość Darek napisał:

Dzień dobry, mam pytanie czy jest może jakaś grupa na Facebooku o Dawidzie V lub VII, żeby móc zobaczyć realizacje domów, lub ewentualnie zobaczyć na żywo zrealizowany dom. Pozdrawiam

Ja także dołączam się do pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
18 godzin temu, Gość Isa S. napisał:

Witam serdecznie, bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego na adres isastycz@hotmail.com.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiału do projektu na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...