Guest Natalia Posted March 21, 2019 Report Posted March 21, 2019 Witam Państwa. Interesuje mnie projekt Dakota IV, jednak nie mogę nigdzie znaleźć zdjęć lub opini z realizacji tego projektu. Czy ktoś z Państaw budował dom z projektu Dakota i mółby się podzielić opiniami i zdjęciami. Pozdrawiam. Quote
Shaiel Posted March 21, 2019 Report Posted March 21, 2019 My budujemy Dakotę 4 z podpiwniczeniem - lustrzane odbicie. Trochę fot z budowy można obejrzeć tutaj: https://www.instagram.com/shaiellifeinscienne/ Opinie: Buduje się super, jest pare drobnych poprawek jak to zwykle bywa . Ale wygląda naprawdę pięknie. Quote
Guest Dakota iv Posted March 21, 2021 Report Posted March 21, 2021 Witam serdecznie. Interesuje mnie projekt Dakota IV. Czy mogę prosić o kontakt osoby, które budowaly taki dom, chodzi o opinię i kilka zdjęć. Podaję maila. m.17wrembel@gmail.com Dziekuje Quote
Recommended Posts
Join the conversation
You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.