Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Megan IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin R

Dzień dobry,

Bardzo podoba mi się ten projekt, chciałbym zapytać kiedy można się spodziewać szczegółów dotyczących projektu np. charakterystyka czy obrys, oraz kiedy projekt będzie w pełni ukończony. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.03.2019 o 20:28, Gość Marcin R napisał:

Dzień dobry,

Bardzo podoba mi się ten projekt, chciałbym zapytać kiedy można się spodziewać szczegółów dotyczących projektu np. charakterystyka czy obrys, oraz kiedy projekt będzie w pełni ukończony. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Dzień dobry, projekt Megan IV jest nowym projektem w naszej ofercie i jest na etapie koncepcji. Dopiero po złożeniu zamówienia przez pierwszego Klienta rozpoczniemy opracowanie dokumentacji technicznej. Czas oczekiwania od ewentualnego zamówienia wynosi 6-8 tygodni. Wówczas będą dostępne rysunki szczegółowe oraz koszty budowy. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Marcin R napisał:

A czy posiadają państwo obrys budynku oraz rzuty z wymiarami pomieszczeń?

Dzień dobry, możemy wysłać zwymiarowaną koncepcję natomiast trzeba liczyć się z tym, że podczas opracowywania dokumentacji technicznej wymiary mogą ulec nieznacznej zmianie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę o przesłanie rzutów z wymiarami oraz jeśli to możliwe obrysu na adres marcin.rumanek@gmail.com. Z góry dziękuję.

Dodatkowo chciałbym zapytać, czy jeśli byłbym pierwszym klientem to możliwe byłby lekkie dostosowanie projektu, np wydłużenie i/lub poszerzenie o kilkadziesiąt centymetrów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Marcin R napisał:

W takim razie proszę o przesłanie rzutów z wymiarami oraz jeśli to możliwe obrysu na adres marcin.rumanek@gmail.com. Z góry dziękuję.

Dodatkowo chciałbym zapytać, czy jeśli byłbym pierwszym klientem to możliwe byłby lekkie dostosowanie projektu, np wydłużenie i/lub poszerzenie o kilkadziesiąt centymetrów. 

Dzień dobry, dzisiaj prześlemy materiały. Nasza pracownia opracowuje projekt techniczny taki jak jest na naszej stronie. Po skończonej dokumentacji można zlecić zmiany do projektu. Jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...

Witam Panie Tomaszu, 

proszę o jakieś podsumowanie z Pana strony, jakieś praktyczne porady zmiany, lub cos co trzeba wziasc pod uwagę ? jeśli można zapytać , gdzie Pan stawia dom ? 
ja na dniach bede decydował o kupnie tego projektu , ale chętnie zobaczyłbym jak fizycznie wyglada stan surowy , 
dziękuję za pana komentarze , zdjęcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Taras megan IV

Witam, również z mężem chcemy postawić dom według tego projektu, ale obawiamy się o kwestie otwartego tarasu i późniejszych problemów z jego strony. Zastanawiamy się nad ewentualnym zadaszeniem lub położeniem tam dachu, ale to chyba nie wchodzi w grę. Czy mają Państwo jakieś porady w tej kwestii? Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Taras megan IV napisał:

Witam, również z mężem chcemy postawić dom według tego projektu, ale obawiamy się o kwestie otwartego tarasu i późniejszych problemów z jego strony. Zastanawiamy się nad ewentualnym zadaszeniem lub położeniem tam dachu, ale to chyba nie wchodzi w grę. Czy mają Państwo jakieś porady w tej kwestii? Pozdrawiam serdecznie 

Dzień dobry,

taką zmianę można wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Trzeba liczyć się wówczas z faktem, że zmniejszy się przestrzeń użytkowa balkonu ze względu na wysokość.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Maciej
Dnia 25.01.2021 o 10:30, Gość Tomek napisał:

Cześć,

Tak, ja buduje z minimalnymi zmianami. Mam już prawie stan zamknięty surowy.

Chciałem załączyć zdjęcia, ale nie ma tu takiej opcji.

Dzięki.

Witam. My ruszamy od wiosny z budową tego domu. Chętnie zobaczę zdjęcia. Czy można prosić o przesłanie na e-mail? Andrut07@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Marlena Szp

Witam, czy mogę prosić o zdjęcia domku (szporka.marlena@gmail.com) ruszamy z budową w czerwvu 2021? Czy buduje ktoś może w mazowieckim i chciałby się podzielić kosztami stanu surowego zamkniętego? 

 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry,

Dawno nie zaglądałem na forum dlatego nie wiedziałem, że jest zainteresowanie zdjęciami.

Dziś wieczorem powysyłam na wszystkie widoczne e-maile.

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Z ważniejszych rzeczy, które zmieniłem w projekcie to w sumie tylko wymiana stropu na żelbetowy.

Pozostałe zmiany dotyczyły ułożenia pomieszczeń oraz podyktowane tym zmiany okien. Projekt jako bryła pasował mi od pierwszego wejrzenia :)

Kilka praktycznych uwag,  które mógłbym poprawić, lecz było już za późno:

- poszerzyłbym schody o co najmniej 15 cm z każdej strony (kosztem wiatrołapu i kuchni)

- podniósłbym ściankę kolankową o 1 bloczek

- zrobiłbym więcej witryn zamiast otwieranych okien w salonie (w kuchni np. jest piękne duże okno dzielone na pół, lecz jak zmywasz naczynia widok na podwórko zasłania słupek. Radzę okno dzielone na 3 lub witrynę właśnie.

Jeśli chodzi o taras nad garażem to pilnujcie, by strop został wylany od razu ze spadkiem, ponieważ ja mam cały czas basem, który przesiąka do garażu i kapie. Dodatkowo mam zagłębienie na środku i nawet porobione odpływy nie radzą sobie ze stojącą wodą. Uczulam bo jest to naprawdę kłopotliwe.

Na razie to tyle.

Dziękuję.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Dzień dobry, również poważnie rozważam zakup tego projektu, czy mogłabym prosić o przesłanie zdjęć na mojego maila siepkasylwia@op.pl ? Będę bardzo wdzięczna, czy mógłby Pan napisać jaki był koszt budowy? Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...