Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Asami


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, Gość Acros napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie, wejście na taras jak rozwiązaliście? Wejście schodami z dołu czy z pierwszego piętra 

 

Z pierwszego piętra, lecz ciąg schodów w stosunku do oryginalnego projektu jest odwrócony, natomiast samo wyjście na taras wymagało dwóch schodków ze względu na różnice poziomow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, my się właśnie wprowadzamy :) również zrobiliśmy taras nad salonem, wejście jest na równi gdyż lekko zmieniliśmy wysokość salonu do pozostałej części domu. Zamiast drzwi w kotłowni jest okno ( ogrzewanie gazowe) i zmieniliśmy jedne drzwi balkonowe na okno, zamiast pralni mamy dodatkową garderobę a w dużej łazience schowana pralka w zabudowie. Dom naprawdę robi wrażenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość esta

Witam, mam ochotę  wybudować ten dom. Miło by było zobaczyć  zdjęcie jak się  prezentuje dom szczególnie na tle innych jeżeli są. Jak jest zrobiony taras ( prawie boisko 40 m :)  styropian  pvd folia i płytki  dociskające 60x60 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 15.03.2021 o 19:28, Gość Lucy napisał:

Witam, 

Ja jestem na etapie tynków :)

Czy możecie wstawić zdjęcia swoich domów i pokazać jak się prezentują. 

 

Proszę zatem zacząć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zakochaliśmy się w tym projekcie i jesteśmy na niego zdecydowani, ale dopiero wystąpiliśmy o WZ, pokażcie swoje fotki, chętnie zobaczę go w "realu". W razie czego piszcie proszę na alex113@poczta.oneyt.eu, chętnie wymienię się doświadczeniami i opowiem co zmieniliśmy w projekcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...