Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Jarzębina IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...

Dzień dobry, można również prosić o przesłanie szczegółowych materiałów na adres goczol.m@gmail.com.

Interesuje mnie projekt Telimena II2g, Emilia 2g, Melisa II i Jarzębina IV

Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry, można również prosić o przesłanie szczegółowych materiałów na adres goczol.m@gmail.com.

Interesuje mnie projekt Telimena II2g, Emilia 2g, Melisa II i Jarzębina IV

Dziękuję i pozdrawiam.

Dzień dobry,

W dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Karolina

Czy może ktoś z Państwa, zbudował lub jest w trakcie budowy domu z projektu Jarzębina IV i mógłby podzielić się opinia, zdjęciami i poradami. Zastanawiamy się z mężem nad tym projektem i jesteśmy ciekawi opinii kogoś, kto już rozpoczął pracę. Z góry dziękuję za odpwiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Krzysztof gosc

Cześć Karolino, 

Jestem w trakcie budowy. Proponuję uważać na ten projekt. Niewiarygodne jest podejście firmy skupującej projekty od niechlujnych architektow, którzy kompletnie nie przykładają się do projektu. Jeśli wybudujesz ten dom wg oryginalnego projektu, budynek się zawali. Oczywiście nie licz na przyznanie się do winy bo odpowiedzialnosc za projekt spada na architekta adaptujacego, który Ci zaadaptuje do lokalnych warunków.

Pozdrowienia ze Zakopanego.

Krzysztof.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Gość Krzysztof gosc napisał:

Cześć Karolino, 

Jestem w trakcie budowy. Proponuję uważać na ten projekt. Niewiarygodne jest podejście firmy skupującej projekty od niechlujnych architektow, którzy kompletnie nie przykładają się do projektu. Jeśli wybudujesz ten dom wg oryginalnego projektu, budynek się zawali. Oczywiście nie licz na przyznanie się do winy bo odpowiedzialnosc za projekt spada na architekta adaptujacego, który Ci zaadaptuje do lokalnych warunków.

Pozdrowienia ze Zakopanego.

Krzysztof.

Dzień dobry,

wszystkie nasze projekty projektują oraz opracowują architekci z naszej pracowni. Jeżeli w projekcie są jakieś błędy bardzo proszę o taką informację na nasz adres mailowy info@dobredomy.pl celem weryfikacji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Krzysztofie, czy mógłbyś również do mnie napisać jakie są wady w projekcie ?? Jestem w trakcie zakupu projektu ale po twoim komentarzu będę musiał się zastanowić na danym domem.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź 

Mail priv: mol_kr@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Szymon napisał:

Krzysztofie, czy mógłbyś również do mnie napisać jakie są wady w projekcie ?? Jestem w trakcie zakupu projektu ale po twoim komentarzu będę musiał się zastanowić na danym domem.

Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź 

Mail priv: mol_kr@op.pl

Dzień dobry,

nigdy do Naszej Pracowni nie dotarła informacja, że projekt może zawierać błędy a został sprzedany już wielokrotnie. Z naszej strony projekt został ponownie sprawdzony i z cała pewnością się zawiera błędów konstrukcyjnych. Firma istnieje od 2003 roku, mamy wiedzę i doświadczenie, nie ma możliwości by którykolwiek z domów naszego projektu się zawalił.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...