Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Budowa Ametyst odbicie lustrzane (woj. mazowieckie)


sigur

Rekomendowane odpowiedzi

Projekt Ametyst pojawił sie w ofercie pracowni jak mieliśmy już zgodę na budowę wg innego projektu, który jednak nie był idealny.... Szukaliśmy projektu na wąska działkę, a tu wiadomo oferta nie jest tak obszerna.

 

Ametyst kupił mnie tarasem o jakim marzyłam. 

 

Budowę stanu surowego zamkniętego dachem skończylismy. Teraz zaczynamy prace wykończeniowe, okna, instalacje etc. 

Wg mojej wiedzy budujemy ten domek jako pierwsi, więc chetnie podzielimy się doświadczeniami i wnioskami.

 

pozdrawiam

 

cdn...

 

 

post-23559-0-64613300-1525713881_thumb.jpg

post-23559-0-75100500-1525713920_thumb.jpg

post-23559-0-15560900-1525714329_thumb.jpg

post-23559-0-76943300-1525714426_thumb.jpg

post-23559-0-78192500-1525714572_thumb.jpg

post-23559-0-86751000-1525714637_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Agnieszka

Jestem bardzo ciekawa jak wyglądają postępy budowy, projekt domu zachwyca. Czy dom daje poczucie przestrzeni jak w projekcie? Mam nadzieję, że pojawią się kolejne zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Dorota

W chwili obecnej również jesteśmy na etapie stanu surowego, czekamy na dachówkę. Domek budujemy z garażem dwustanowiskowym, zwęziliśmy taras a na antresoli wydzieliliśmy małą łazienkę. Odpowiadając na pytanie Pani Agnieszki jeżeli miałabym w tej chwili możliwość to na pewno  poszerzyłabym o metr salon z kuchnią i zamiast 4,7 m miałby 5,7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Zbyszek

Zakupiliśmy projekt Ametyst II. Oczekujemy pozwolenia na budowę. Z chęcią wysłuchamy doświadczonych inwestorów tego projektu.

sigur czy byłby możliwość odwiedzenia Waszej budowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiliśmy projekt Ametyst II. Oczekujemy pozwolenia na budowę. Z chęcią wysłuchamy doświadczonych inwestorów tego projektu.

sigur czy byłby możliwość odwiedzenia Waszej budowy?

Tak oczywiście. 10 sierpnia kładziemy tynki wewnętrzne, więc chyba lepiej poczekać z wizytą..  zapraszam na priv. mój email sigurlike@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy juz okna i rolety  :) nie obyło sie bez przygód, ale ostatecznie jest ok.
Prawie skończona elektryka i inne instalacje kablowe, 10 sierpnia zaczynamy tynkowanie wnętrz. Potem podłogówka i wylewki.
Wtedy poczujemy się prawie jak w domu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzień dobry wszystkim,

ja również jestem zachwycona tym projektem. Szukałam wiele razy podobnych projektów z antresolą ale nie istnieją. Antresola i zadaszony taras są wyjątkowe i przeważyły kwestię wyboru projektu. Teraz szukam wszelkich informacji jak wygląda sama budowa, czy są jakieś problemy w budowie projektu - wygląda na zupełnie prosty nie wymagający dużo. 
Może macie już jakieś kolejne zdjęcia postępów w budowie? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
20 godzin temu, angelikacaban napisał:

Witam serdecznie, tez zdecydowalismy sie na ten projekt :) wlasnie jestesmy na etapie ocieplania dachu. Czy mozecie panstwo wyslac zdjecia wykonczonych wnetrz? Mamy mocny dylemat jak wykorzystac optymalnie powierzchnie domku :)

Na zdjęcia wykończonych wnętrz trzeba jeszcze poczekać,  ;) póki co mamy tylko kotlownię gotową do montażu pompy ciepla.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...