Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Marina Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 26.01.2019 o 16:26, Gość Anna napisał:

Witam! Proszę o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje itp) na e-mail:ankagusciora@wp.pl Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Dzień dobry,
W dniu dzisiejszym otrzyma Pani rysunki szczegółowe. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Gość Ewa napisał:

Witam

Czy istnieje może (np. na facebooku) grupa dotycząca budowy tego domu, gdzie można by wymieniać się uwagami z etapów budowy?

Dzień dobry,
Na naszym Forum jest zakładka "Dzienniki budowy", w której można założyć nowy wątek. Wspomniany projekt ma zakończoną dokumentację techniczną od kilku miesięcy. Zapewne dlatego jeszcze nikt nie udostępniał informacji o budowie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dawid

Witam. Proszę o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje itp) na e-mail: djasiakiewicz@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Gość Dawid napisał:

Witam. Proszę o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje itp) na e-mail: djasiakiewicz@gmail.com Dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam. Mogłabym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys, itp.) na e-mail: zuzia92@poczta.onet.eu. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Gość napisał:

Witam. Mogłabym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys, itp.) na e-mail: zuzia92@poczta.onet.eu. Z góry dziękuję i pozdrawiam!

Dzień dobry,

Na podany adres zostały wysłane rysunki, które są częścią dokumentacji technicznej do projektu: rzuty i przekroje. Dodatkowo otrzymała Pani tabelkę z podziałem na podstawowe koszty budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego.

Pełne dokumentacje techniczne i kosztorysy są dostępne w naszej pracowni odpłatnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michal
Witam mógłbym prosić o dokumentacjie projektu marina mala II na adres Michalpaszek91@wp.pl szczególnie chodzi mi o wymiary poszczególnych pomieszczeń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Michal napisał:

Witam mógłbym prosić o dokumentacjie projektu marina mala II na adres Michalpaszek91@wp.pl szczególnie chodzi mi o wymiary poszczególnych pomieszczeń

Dzień dobry,

rysunki szczegółowe, tabelka z kosztami budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zostały wysłane na podany adres.

Pełna dokumentacja jest natomiast dostępna w naszej pracowni odpłatnie.

Ceny projektów podane są na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Michał
Witam. Mógłbym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys micjac8806@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Michał napisał:

Witam. Mógłbym prosić o przesłanie na maila dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys micjac8806@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. 
W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
15 godzin temu, Gość Barbara napisał:

Witam proszę o wysłanie rysunków i kosztorysu na adres Basia.wantuch@gmail.com pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres.

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). 

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

dzień dobry,

 

Będę wdzięczny za podesłanie dostępnych darmowych materiałów do projektu:

jakub.surdyk@op.pl

Jeżeli to nie problem prosiłbym o zestawienie do MARINA Mała II, Marina II oraz Mariola III - jestem na etapie wyboru jednego z tych 3 projektów.

 

pozdrawiam,

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość KubaCK napisał:

dzień dobry,

 

Będę wdzięczny za podesłanie dostępnych darmowych materiałów do projektu:

jakub.surdyk@op.pl

Jeżeli to nie problem prosiłbym o zestawienie do MARINA Mała II, Marina II oraz Mariola III - jestem na etapie wyboru jednego z tych 3 projektów.

 

pozdrawiam,

Kuba

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
52 minuty temu, Gość Kristov napisał:

Dzień dobry, prosze o przeslanie na addres email: qentin30@gmail.com rysunkow szczegółowych i zestawienie kosztów budowy

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Witam! Proszę o przesłanie  dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys  itp) na e-mail: marcinmilewski1916@gmail.com. Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Gość Marcin napisał:

Witam! Proszę o przesłanie  dokumentacji projektu Marina Mała II (szczegółowe rysunki, rzuty, przekroje, kosztorys  itp) na e-mail: marcinmilewski1916@gmail.com. Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...