Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Marina Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Ania

witam czy ktos z panstwa mieszka w takim domu???????

Witam, my jesteśmy na etapie załatwiania ostatnich formalności i mam nadzieję, że po 20 maja ruszymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o wszelkie informacje na temat projektu. Z góry dziękuję. xanthina88@gmail.com

Witam

 

Projekt Marina Mała II aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

Witam serdecznie. Czy mógłbym prosić o szczegółowe rysunki oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na maila: hahs93@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

witam czy ktos z panstwa mieszka w takim domu???????
Witam, my jesteśmy na etapie załatwiania ostatnich formalności i mam nadzieję, że po 20 maja ruszymy.

Witam Czy mozna wiedziec gdzie beda Panstwo budowac ten piekny domek ?Ja jestem z wielkopolskiego .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Darek

Witam, my jesteśmy na etapie załatwiania ostatnich formalności i mam nadzieję, że po 20 maja ruszymy.

Witam

 

Czy mozna wiedziec gdzie Panstwo beda budowac ten piekny domek ?

 

Ja jestem z wielkopolskiego. :) Jestem bardzo zainteresownay tym projektem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Czy mógłbym prosić o szczegółowe rysunki oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego na maila: hahs93@onet.pl

Projekt MARINA MAŁA II to jeden z nowych projektów w ofercie naszej pracowni. Na dzień dzisiejszy nie została jeszcze opracowana jego dokumentacja techniczna. W związku z tym nie dysponujemy rysunkami szczegółowymi ani kosztorysem. Pełnobranżowa dokumentacja projektowa zostanie przygotowana po wpłynięciu pierwszego zamówienia na projekt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam,

Jestem zainteresowany tym projektem, proszę o szczegółowe rysunki - mail: deltrium@gmail.com

Witam

 

Projekt Marina Mała II aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
14 godzin temu, Gość gość Patryk napisał:

witam,

czy są już dostępne  rysunki szczegółowe oraz wycena ?

Dzień dobry,

rysunki techniczne do projektu Marina Mała II są już dostępne natomiast kosztorys jest w trakcie opracowania. Proszę o podanie adresu email, wówczas prześlemy Panu dostępne materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...