Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Magnolia


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
Gość dulaloual

dzień dobry,

czy też mogę prosić o szczegółowe rzuty? feaa89@gmail.com

chciałam również zapytać o możliwość ew. modyfikacji - czy to państwo wykonują + jakaś dopłata za to, czy po zakupieniu projektu juz do 'swojego' architekta się trzeba udać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Gość dulaloual napisał:

dzień dobry,

czy też mogę prosić o szczegółowe rzuty? feaa89@gmail.com

chciałam również zapytać o możliwość ew. modyfikacji - czy to państwo wykonują + jakaś dopłata za to, czy po zakupieniu projektu juz do 'swojego' architekta się trzeba udać ?

 

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Realny koszt budowy domu

witam wszystkich panstwa 

z zona zastanawiamy sie nad zakupem tego projektu oraz budowa oto pieknego domu , ale czy moglby ktos napisac realny koszt postawienia tego domu wraz z wykonczeniem  ? 

dziekujemy z gory za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
18 minut temu, Anuś napisał:

Witam,

jaki kolor okien został użyty na zewnątrz a jaki wewnątrz w projekcie domu Magnolia ?

Dzień dobry,

Do tworzenia wizualizacji grafik wykorzystuje tekstury z bazy bibliotek programu. Są to jedynie sugestie co do wykończenia wnętrza. Materiały trzeba dobrać wg własnego projektu.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anuś napisał:

Bardzo mi się podoba kolor okien zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz zastosowany w projekcie i dlatego zależy mi żeby się dowiedzieć jaki to bo chciałabym użyć identyczny w domu 

Dzień dobry,

Na wizualizacji nie użyto materiałów ani kolorystyki z palety konkretnego producenta. Nie zdecydowaliśmy się prezentować na wizualizacjach wzorów i kolorystyki z palet producentów ze względu na różnice w wyświetlaniu na ekranach różnych urządzeń i możliwość powstawania z tego powodu przekłamań. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
3 minuty temu, Gość Ola napisał:

dzień dobry,

 

prosze o przesłanie wymiarów szczegółowych (zwłaszcza obrys po scianach zewnetrznych) oraz kosztotys na adres mailowy: alittle@o2.pl

 

dziekuje.

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
4 godziny temu, Gość AniaK napisał:

Dzień dobry, proszę o szczegółowe rysunki oraz kosztorys tego projektu.

Dziękuję z góry.

niedostanieszanikropelki@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...