Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Planuje budowę Dakoty, ale niestety położenie działki umożliwia mi jej usytuowanie w taki sposób, że taras i salon byłby od południowego-wschodu, a okno w jadalni od północy. Dodatkowo dłuższy bok domu będzie od południa więc też zaciemni salon. W związku z tym boję się, że salon będzie ciemny, a mi marzy się salon, do którego w ciągu dnia wpadają promienie słońca , proszę o informację czy mają Państwo jakiś pomysł w jaki sposób rozświetlić salon? Nie wiem czy okna dachowe i ewentualne świetliki wchodzą w grę ponieważ bardzo chcielibyśmy zachować dekoracyjne krokwie, tak jak jest to na wizualizacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

1 godzinę temu, Gość Anna napisał:

Witam, Planuje budowę Dakoty, ale niestety położenie działki umożliwia mi jej usytuowanie w taki sposób, że taras i salon byłby od południowego-wschodu, a okno w jadalni od północy. Dodatkowo dłuższy bok domu będzie od południa więc też zaciemni salon. W związku z tym boję się, że salon będzie ciemny, a mi marzy się salon, do którego w ciągu dnia wpadają promienie słońca , proszę o informację czy mają Państwo jakiś pomysł w jaki sposób rozświetlić salon? Nie wiem czy okna dachowe i ewentualne świetliki wchodzą w grę ponieważ bardzo chcielibyśmy zachować dekoracyjne krokwie, tak jak jest to na wizualizacji.

Dzień dobry, proszę o wysłanie mapki działki na adres info@dobredomy.pl, wówczas sprawdzimy jak można umieścić dom na działce i zaproponujemy możliwie najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Aleksander
Proszę o podesłanie dokładnych rysunków z wymiarami, wystarczy rzut i przekrój, chciałbym przeanalizować ten projekt pod kątem naszej działki i wielkości pomieszczeń. aleksander.kadis@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Aleksander napisał:

Proszę o podesłanie dokładnych rysunków z wymiarami, wystarczy rzut i przekrój, chciałbym przeanalizować ten projekt pod kątem naszej działki i wielkości pomieszczeń. aleksander.kadis@gmail.com

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcelina
Witam. Jestem zainteresowana projektem Dakota VI, jednak zastanawiam się czy jest szansa dostania od Państwa wymiarów fundamentów i ścianek działowych. Chcielibyśmy z mężem przeanalizować kilka rzeczy :) Pozdrawiam marcelinamoskwa27@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2019 o 10:47, Gość Marcelina napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem Dakota VI, jednak zastanawiam się czy jest szansa dostania od Państwa wymiarów fundamentów i ścianek działowych. Chcielibyśmy z mężem przeanalizować kilka rzeczy :) Pozdrawiam marcelinamoskwa27@gmail.com

Dzień dobry, wszystkie rysunki, które udostępniamy zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartosz
W dniu 1.05.2019 o 10:47, Gość Marcelina napisał: Witam. Jestem zainteresowana projektem Dakota VI, jednak zastanawiam się czy jest szansa dostania od Państwa wymiarów fundamentów i ścianek działowych. Chcielibyśmy z mężem przeanalizować kilka rzeczy Pozdrawiam marcelinamoskwa27@gmail.com
Dzień dobry, wszystkie rysunki, które udostępniamy zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Witam jaki jest czas oczekiwania na projekt? od momentu wpłaty ? pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Gość Bartosz napisał:
Dzień dobry, wszystkie rysunki, które udostępniamy zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 


Witam jaki jest czas oczekiwania na projekt? od momentu wpłaty ? pozdrawiam

Dzień dobry, czas oczekiwania na projekt po zaksięgowaniu wpłaty to około 2 dni robocze. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana projektem Dakota VI w lustrzanym odbiciu.

Uprzejmie proszę  o przesłanie na adres:  edyta.kobet@gmail.com wszystkich bezpłatnych materiałów dotyczących ww. projektu.

Proszę wskazać, które dokumenty do projektu są płatne i jaka jest ich cena.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość EDYTA napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowana projektem Dakota VI w lustrzanym odbiciu.

Uprzejmie proszę  o przesłanie na adres:  edyta.kobet@gmail.com wszystkich bezpłatnych materiałów dotyczących ww. projektu.

Proszę wskazać, które dokumenty do projektu są płatne i jaka jest ich cena.

Pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego  (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

Można zakupić również projekt wentylacji mechanicznej w cenie 615 zł + koszt wysyłki. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cezary

Dzień dobry,

proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Dakota VI w lustrzanym odbiciu na adres cez1971@tlen.pl - czy "zmiany" polegająca na: zamurowaniu skrajnych okien w gabinecie (wyjście na taras), zmiany układu ścian wewnętrznych (pomieszczenie gosp./sauna/pralnia) oraz przeniesienie drzwi/zmiana układu (garderoba - łazienka) wymagają zgody architekta?  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i materiały.

Pozdrawiam,

Cezary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Cezary napisał:

Dzień dobry,

proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów dotyczących projektu Dakota VI w lustrzanym odbiciu na adres cez1971@tlen.pl - czy "zmiany" polegająca na: zamurowaniu skrajnych okien w gabinecie (wyjście na taras), zmiany układu ścian wewnętrznych (pomieszczenie gosp./sauna/pralnia) oraz przeniesienie drzwi/zmiana układu (garderoba - łazienka) wymagają zgody architekta?  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź i materiały.

Pozdrawiam,

Cezary

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Wszystkie te zmiany obejmuje standardowa zgoda dołączana do projektu.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Gość Lidka napisał:

Witam,

Chciałam spytać czy zgodnie z projektem, okno w kuchni jest na równi z blatem roboczym, czy może jest tam przewidziany parapet?

Dzień dobry, okno w kuchni ma parapet na wysokości 90 cm. Jeśli wybierze Pani blat roboczy o wysokości 90 cm, wówczas okno będzie na równi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Małgorzata napisał:

Witam,

czy jest dostępny projekt prefabrykowanej więźby dachowej dla projektu DAKOTA VI?

Pozdrawiam

Dzień dobry!

Niestety, projekt prefabrykowanej więźby dachowej do projektu Dakota VI aktualnie nie jest dostępny.

Projekt wiązarów możemy Pani zaoferować jako dodatek (rozwiązanie alternatywne) do dokumentacji projektowej domu katalogowego.

Prosimy o napisanie w tej sprawie maila na adres: info@dobredomy.pl


Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...