Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota VI


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 117
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość sylwia

Dzień dobry!   Jestem zainteresowana projektem dakota VI i Dakota VII, proszę o przesłanie materiałów związanych z tym projektem i podanie szacunkowego kosztu budowy  na adres syluncia@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!   Jestem zainteresowana projektem dakota VI i Dakota VII, proszę o przesłanie materiałów związanych z tym projektem i podanie szacunkowego kosztu budowy  na adres syluncia@wp.pl

Witam

Oba projekty są w trakcie opracowania. Powinny być gotowe na koniec czerwca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość GRAŻYNA

Witam!

Proszę o przesłanie na adres grazyna1230@gmail.com

-szczegółowy rzut i przekrój budynku DAKOTA VI (wymiary pomieszczeń)

-obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf  DAKOTA VI

-ilość materiałów (ściany, fundamenty,itp)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość GRAŻYNA napisał:

Witam!

Proszę o przesłanie na adres grazyna1230@gmail.com

-szczegółowy rzut i przekrój budynku DAKOTA VI (wymiary pomieszczeń)

-obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf  DAKOTA VI

-ilość materiałów (ściany, fundamenty,itp)

 

Pozdrawiam

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym prześlemy Pani wszystkie bezpłatne materiały szczegółowe dotyczące projektu.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Witam, jestem zainteresowana projektami: Dakota VI, Dakota VII w związku z tym proszę o przesłanie na adres ewastaczek@wp.pl wszystkie bezpłatne materiały szczegółowe dotyczące projektów. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Ewa napisał:

Witam, jestem zainteresowana projektami: Dakota VI, Dakota VII w związku z tym proszę o przesłanie na adres ewastaczek@wp.pl wszystkie bezpłatne materiały szczegółowe dotyczące projektów. Pozdrawiam!

Witam
Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Dakota VI, prośba o podesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów szczegółowych na adres: kowalik.aleksandra@gmail.com. Czy są może inne wersje rozmieszczenia pokoi po prawej stronie domu?

Pozdrawiam,

Ola
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.09.2018 o 10:29, Gość Ola napisał:

Witam, jestem zainteresowana projektem Dakota VI, prośba o podesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów szczegółowych na adres: kowalik.aleksandra@gmail.com. Czy są może inne wersje rozmieszczenia pokoi po prawej stronie domu?

Pozdrawiam,

Ola
 

witam
Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany projektem Dakota VI.

Uprzejmie proszę  o przesłanie na adres dariusz.podles@gmail.com wszystkie bezpłatne materiały dotyczące ww. projektu.

Proszę wskazać, które dokumenty do projektu są płatne i jaka jest ich cena.image.thumb.png.3a6096630cd0b0ff99809621461e9436.png

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Gość napisał:

Dzień dobry.

Jestem zainteresowany projektem Dakota VI.

Uprzejmie proszę  o przesłanie na adres dariusz.podles@gmail.com wszystkie bezpłatne materiały dotyczące ww. projektu.

Proszę wskazać, które dokumenty do projektu są płatne i jaka jest ich cena.image.thumb.png.3a6096630cd0b0ff99809621461e9436.png

Pozdr.

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

W zakres płatnej dokumentacji projektowej wchodzi: część architektoniczno-budowlana projektu (część architektoniczna, konstrukcyjna, instalacje sanitarne oraz elektryczne), 4 identyczne egzemplarze projektu , które po adaptacji należy złożyć w Urzędzie, rysunki szczegółowe elementów żelbetowych, zestawienia, schematy. 

Dodatkowo płatne są także kosztorysy do stanu surowego zamkniętego, stanu wykończonego, kosztorys ślepy oraz projekt wentylacji.

Zachęcam także do przeczytania: http://www.dobredomy.pl/informacje/co-zawiera-projekt-domu/

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Niedoczekany

Klienci napisali prośbę o materiały i dostali je w 10 godzin?? Ja poprosiłem 4 dni temu i nikt do tej pory się nie odezwał. Potrzebne mi na wtorek na spotkanie z wykonawcą i chyba muszę odwołać spotkanie bo nie mam z czym jechać do niego!  dana.ch@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Gość Niedoczekany napisał:

Klienci napisali prośbę o materiały i dostali je w 10 godzin?? Ja poprosiłem 4 dni temu i nikt do tej pory się nie odezwał. Potrzebne mi na wtorek na spotkanie z wykonawcą i chyba muszę odwołać spotkanie bo nie mam z czym jechać do niego!  dana.ch@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Gdzie prosił Pan o materiały szczegółowe? Na forum nie mamy takiej prośby od Pana. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Doczekany

Dziękuję bardzo. Jestem jeszcze bardziej usatysfakcjonowany od innych i potraktowany priorytetowo. Dziękuję za materiały a prośbę wysłałem 4 dni temu zgodnie z rozmową tel. na adres: biuro@dobredomy.pl

pozdrawiam - dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...