Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Neo


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...
  • 3 months later...
Gość Mania

Witam. Wraz z mężem kupiliśmy projekt Neo. Bardzo nam się podoba, powiększyliśmy tylko WC na dole tak aby zmieścił się prysznic, poza tą zmianą nic nie ruszaliśmy, bo jest dla nas idealny.

Czekamy właśnie na pnb i w tym roku ruszamy.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam. Właśnie zaczęliśmy budowę i idzie gładko. Jak będzie dom będzie stał w całej okazałości to wrzucę zdjęcia. Pzdr

 

Witam,

To życzę powodzenia w trakcie budowy i ładnej pogody dla budowlańców. Zachęcam także do umieszczenia zdjęć oraz założenia własnego tematu w naszej kategorii: Mój Dziennik Budowy

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam.

Jestem przed etapem więźby dachowej, posiadam już dachówkę ale brak mi drzewa. Dom stawiam systemem gospodarczym i na obecną chwile wydałem juz 69400 zł plus, minus 1000 zł staram się zapisywać wszystkie wydatki nawet drobne kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość łukasz

witam my równiez bedziemy budowac dom neo jestesmy na etapie wstepnym

na wiosnę ruszamy

proszę was koledzy wyslijcie mi troche fotek naszego domu na meila

karier7@tlen.pl jakos nie mogę sobie go wyobrazić na etapach budowy

z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość łukasz

witaj michale i na wiosnę my ruszamy z neo

bardzo nam sie podoba ale niestety nie ma gdzie zobaczyc jak on powstaje

prosze wyslij mi kilka fotek budowlanych owego domu bede wdzieczny

 

gg 5999137

karier7@tlen.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, czy też mogę liczyć na fotki? Chciałabym zobaczyć jak wygląda projekt w trakcie realizacji ponieważ w najbliższych dniach zamierzam go kupić. POzdrawiam

iwonkas16@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Honorata

Witam. Właśnie zaczęliśmy budowę i idzie gładko. Jak będzie dom będzie stał w całej okazałości to wrzucę zdjęcia. Pzdr

 

Cześć, przeczytałam właśnie Twój wpis na temat rozpoczęcia budowy :)/> Jesteśmy na etapie wyboru projektu i poważnie zastanawiam się nad 'neo". Zależy mi na zobaczeniu domu w realu. Jeśli to możliwe daj proszę znać :)/>. Będę zobowiązana. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...
Gość Gość
Witam, czy też mogę liczyć na fotki? Chciałabym zobaczyć jak wygląda projekt w trakcie realizacji ponieważ w najbliższych dniach zamierzam go kupić. POzdrawiam iwonkas16@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość lukasz

Witam. Wraz z mężem kupiliśmy projekt Neo. Bardzo nam się podoba, powiększyliśmy tylko WC na dole tak aby zmieścił się prysznic, poza tą zmianą nic nie ruszaliśmy, bo jest dla nas idealny.Czekamy właśnie na pnb i w tym roku ruszamy.Pozdrawiam!

witam

 

rok temu wysłała mi Pani ( bardzo dziekuje) na meila karier7@tlen.pl zdjecia waszego domku nie ukrywam wzoruje sie jedynie na Pani fotkach bardzo ładny dom za 3 tygodnie rusza murarz  w góre narazie mam fundament i bloczki + ocieplenie ich lecz mam do pani wiele innych pytań jesli by mogła pani mi odpisac na meila zebysmy mieli kontakt bardzo mi na tym zalezy mam około 10 pytań bede wdzieczny za opowiedz  (m inn okna kominy itp)

dom piekny lecz pierwszy raz budujemy wraz zoną i chcemy jak najlepiej

 

poizdrawiam łukasz z terespola :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość ania

Witam. Właśnie zaczęliśmy budowę i idzie gładko. Jak będzie dom będzie stał w całej okazałości to wrzucę zdjęcia. Pzdr

Czy moglabym prosic o podeslanie fotek neo :-) an4@tlen.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam. Ostatnio wrzuciłam parę zdjęć z realizacji sso na forum dobrych domów, to można obejrzeć:)/> PZdr Sylwia

Witam

Czy mogę liczyć na fotki z budowy?

Szukam projektu i bardzo jestem ciekawy jak wygląda "NEO" w rzeczywistości

Pozdrawiam

Maciek

 

maciej.szpilma@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...