Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Melisa Mała II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Gość Zainteresowana napisał:

Czy w Melisie Małej II jest możliwość wykonania zadaszenia tarasu jak w projekcie Marina Mała II??? Na rysunkach szczegółowych Melisa Mała II widnieją słupy w ścianach zewnętrznych. Czy są one niezbędne, czy wymurowanie ściany z bloczka nie wystarczy? Taki słup to pewnie ze zbrojeniem więc podraża to wykonanie domu a dodatkowo tworzy mostek termiczny (czysty beton).

Dzień dobry, w projekcie Melisa Mała II taras jest zadaszony. Słupy w ścianach zewnętrznych są konieczne ze względów konstrukcyjnych oraz są ocieplone (nie występują w tych miejscach mostki termiczne). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 52
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość jm.klekot

Witam.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail jm.klekot@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość jm.klekot napisał:

Witam.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail jm.klekot@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysztof

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail medykisonfire@gmail.com

Zastanawiem sie też nad podniesieniem dachu nad garażem  celem wygospodarowania jescze jednego pomieszczenia, tylko nie wiem czy taka zmiana bryły budynku bedzie do zaakceptowania... Czy mają może Państwo jakąś wizualizację?

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Krzysztof napisał:

Witam.
Jestem zainteresowany tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail medykisonfire@gmail.com

Zastanawiem sie też nad podniesieniem dachu nad garażem  celem wygospodarowania jescze jednego pomieszczenia, tylko nie wiem czy taka zmiana bryły budynku bedzie do zaakceptowania... Czy mają może Państwo jakąś wizualizację?

Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,

rysunki zostały wysłane na podany adres.

Opisana zmiana w budynku jest możliwa do wprowadzenia. 

Odradzam ją jednak ponieważ budynek straci proporcje. 

Nie posiadamy wizualizacji do takiego rozwiązania.

Rysunki zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Piotr Guziewicz
Witam. Jestesmy zainteresowaniy tym projektem. Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail guziky@gmail.com .Dziękuję i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Piotr Guziewicz napisał:

Witam. Jestesmy zainteresowaniy tym projektem. Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń na mail guziky@gmail.com .Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Grzesiek

Dzień dobry, czy mogę prosić o wysłanie większej ilości szczegółów dotyczących projektu? I chciałem zapytać jak wyglada sytuacja z podniesieniem dachu nad garażem? Czy jest taka możliwość? Mój adres e-mail to: geto90@interia.pl Dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Grzesiek napisał:

Dzień dobry, czy mogę prosić o wysłanie większej ilości szczegółów dotyczących projektu? I chciałem zapytać jak wyglada sytuacja z podniesieniem dachu nad garażem? Czy jest taka możliwość? Mój adres e-mail to: geto90@interia.pl Dziękuje. 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić taką zmianę do projektu. Zalecamy wykonać ją na etapie adaptacji. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
11 godzin temu, Gość Melisa mała 2 napisał:

Dzień dobry.
Jestem bardzo zainteresowany tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: dolarsss@wp.pl.

Dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: justyna.pokora@gmail.com 

Czy istnieje możliwość przedłużenia bryły domu od strony pomieszczenia gospodarczego i gabinetu, aby ją zrownac z garażem, a tym samym powiększyć przestrzeń pom. Gosp. I gabinetu? Nie zaburzy to bryły domu? 

Czy mają Państwo informacje, aby ktoś budował ten domek w okolicach Wrocławia? 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jasutein napisał:

Dzień dobry.
Jestem bardzo zainteresowana tym projektem.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: justyna.pokora@gmail.com 

Czy istnieje możliwość przedłużenia bryły domu od strony pomieszczenia gospodarczego i gabinetu, aby ją zrownac z garażem, a tym samym powiększyć przestrzeń pom. Gosp. I gabinetu? Nie zaburzy to bryły domu? 

Czy mają Państwo informacje, aby ktoś budował ten domek w okolicach Wrocławia? 

Z góry dziękuję

Pozdrawiam serdecznie 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Można wprowadzić taką zmianę na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. Nie mamy informacji na temat realizacji domów na podstawie naszych projektów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
Godzinę temu, Gość Anna napisał:

Dzień dobry

Jestem zainteresowana projektem, proszę o przesłanie rysunków i kosztorysu na adres jaaaa@interia.pl

Z góry dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Melisa Mała 2

Dzień dobry.
Projekt bardzo mi się podoba.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: krawczyk.pm@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Gość Melisa Mała 2 napisał:

Dzień dobry.
Projekt bardzo mi się podoba.
Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: krawczyk.pm@gmail.com 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
  • 4 months later...

Witam. Jestem zainteresowany projektem Melisa Mała II. Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: aztack@interia.pl
Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Bartek napisał:

Witam. Jestem zainteresowany projektem Melisa Mała II. Proszę o podesłanie dostępnych materiałów informacyjnych w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: aztack@interia.pl
Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.
Szacunkowe koszty budowy znajdują się na naszej stronie pod projektem. W naszej ofercie pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Udostępniamy przed zakupem projektu zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty.
Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Łukasz

Dzień Dobry

Jestem zainteresowany projektem Melisa Mała II.
Rozumiem że dach jest zakwalifikowany jako dwuspadowy ?
Mogę poprosić o podesłanie dostępnych materiałów w tym rysunków szczegółowych i wymiarów pomieszczeń, a także szacunkowy koszt budowy na e-mail: l.lisewski@o2.pl

Czy dla tego projektu dostępne są również wizualizacje wnętrz ? Jeśli tak to również poprosiłbym o wysłanie :)

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...