Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota V


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o przesłanie na adres: katrina.g83@googlemail.com szczegółowego rzutu i przekroju oraz rysunków i kosztorysu budynku DAKOTA V . Pozdrawiam

Witam

 

Szczegółowe rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym. Na wyceny kosztorysowe musimy jeszcze poczekać - dopiero zlecamy opracowanie dla niego wycen.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam,

proszę o szczegółowe rysunki projektu Dakota V.

 

bartes1976@gmail.com

 

Dziękuję

 

p.s.

 

Wpisanie "unikalnego kodu bezpieczeństwa" graniczy z cudem...

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Zweryfikujemy podawane kody i postaramy się ułatwić zakładanie konta na forum - dziękujemy za uwagę.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość A. S

Dzien dobry,

prosze o szczegolowe rysunki projektu Dakota V. Czy istnieje przyblizony kosztorys budowy tej wersji Dakoty ?.

Moj adres santorini222@yahoo.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry, prosze o szczegolowe rysunki projektu Dakota V. Czy istnieje przyblizony kosztorys budowy tej wersji Dakoty ?. Moj adres santorini222@yahoo.com

Witam

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym.

Na wyceny kosztorysowe trzeba jeszcze poczekać – powinny być gotowe na koniec maja.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bartek

Witam, zainteresował mnie projekt Dakota V. Mogę prosić o przesłanie zwymiarowanych rysunków i ogólnego zestawienia materiałów. Mój adres barins@wp.pl. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zainteresował mnie projekt Dakota V. Mogę prosić o przesłanie zwymiarowanych rysunków i ogólnego zestawienia materiałów. Mój adres barins@wp.pl. Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe do projektu. Kosztorys i zestawienia materiałowe do projektu są w trakcie opracowywania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Justyna

Witam,

proszę o przesłanie szczegółowego rzutu i przekroju oraz rysunków i kosztorysu budynku DAKOTA V   na adres: justyna.pacyna88@tlen.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz

Witam. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków do projektu na adres auto.max24@wp.pl oraz jeśli to możliwe wymiarów otworów okiennych i drzwiowych. Proszę o info kiedy projekt Dakota V będzie kompletny tak aby można było go zakupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków do projektu na adres auto.max24@wp.pl oraz jeśli to możliwe wymiarów otworów okiennych i drzwiowych. Proszę o info kiedy projekt Dakota V będzie kompletny tak aby można było go zakupić.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Wymiary okienne i drzwiowe zaznaczone będą na rzucie.

Projekt jest już gotowy, dostępny w bieżącej sprzedaży.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adam

Witam

Czy mógłbym prosić o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wym. na adres: adam-burak@o2.pl. Czy są może znane orientacyjne koszty budowy ? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłbym prosić o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z wym. na adres: adam-burak@o2.pl. Czy są może znane orientacyjne koszty budowy ? Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Witam

 

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Na wyceny kosztorysowe trzeba jeszcze poczekać – powinny być gotowe na koniec maja.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...