Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Melisa Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gość Dokumenty napisał:

Witam,

Jestem bardzo zainteresowany projektem, proszę o przesłanie dostępnej dokumentacji (kosztorys,  wymiary itd.) na maila - kacpermasenek@gmail.com  

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Dnia 15.11.2017 o 14:16, Redaktor napisał:

Projekt domu Melisa Mała

 

Szczegółowy opis projektu domu Melisa Mała znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/melisaMala

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Dzień dobry, proszę o przesłanie dokumentów,rzutów z wymiarami oraz kosztorysu na adres mysys_monia@tlen.pl Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Monika napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie dokumentów,rzutów z wymiarami oraz kosztorysu na adres mysys_monia@tlen.pl Z góry dziękuję

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.11.2020 o 12:20, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Dzień dobry, proszę jeszcze o informację z jakiego okresu podane są szacowane całkowite koszty budowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Witam.

Jestem zainteresowana projektem Melisa Mała. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na asia1991kam@gmail.com.

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Asia napisał:

Witam.

Jestem zainteresowana projektem Melisa Mała. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na asia1991kam@gmail.com.

Dziękuję i pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wysłaliśmy na podany adres mailowy rysunki pokazowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego. W przypadku pytań lub wątpliwości co do projektu zapraszam do kontaktu z naszym działem  projektowym. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 7 months later...
Gość Materiały do projektu

Witam. Jestem zainteresowana projektem melisa mała. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na borowiecka.martaa@gmail.com.  Wiem ze kosztorysu Państwo bez wniesienia opłaty nie przesyłacie ale widziałam info w innym komentarzu o przeslaniu wykazu materia)low do ssz. 

 

Czy istnieje opcja rezygnacji/usuniecia garazu badz projekt melisy bez garazu? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2022 o 19:05, Gość Materiały do projektu napisał:

Witam. Jestem zainteresowana projektem melisa mała. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na borowiecka.martaa@gmail.com.  Wiem ze kosztorysu Państwo bez wniesienia opłaty nie przesyłacie ale widziałam info w innym komentarzu o przeslaniu wykazu materia)low do ssz. 

 

Czy istnieje opcja rezygnacji/usuniecia garazu badz projekt melisy bez garazu? 

Pozdrawiam

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Można wprowadzać taką zmianę do projektu. Istotne jest, aby były zgodne z warunkami zabudowy na działce oraz oczywiście z prawem budowlanym. Istnieją dwa warianty wprowadzenia zmian:

1) w naszej pracowni przed dokonaniem zakupu projektu. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

2) po zakupie projektu, poprzez projektanta adaptującego. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...