Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Melisa Mała


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Gość Maciek napisał:

Witam. Jestem zainteresowany projektem. Proszę o przesłanie innych dostępnych dodatkowych materiałów do projektu. Jest możliwość doprojektowania ogrzewania podlogowego? maciej.jakubas@o2.pl pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 75
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Gość Marta

Witam, jestem zainteresowana tym projektem ale interesuje mnie zrobienie pralni pod schodami proszę o przesłanie rzutów instalacji kanalizacyjnej i wody aby zobaczyć czy jest to mozliwe. Proszę o przesłanie informacji na adres martafelsch4@o2.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Gość Marta napisał:

Witam, jestem zainteresowana tym projektem ale interesuje mnie zrobienie pralni pod schodami proszę o przesłanie rzutów instalacji kanalizacyjnej i wody aby zobaczyć czy jest to mozliwe. Proszę o przesłanie informacji na adres martafelsch4@o2.pl.

Pozdrawiam

Dzień dobry, niestety nie udostępniamy rysunków branżowych. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dlugo szukałam takiego projektu jest idealny ale w warunkach zabudowy musze miec powieszchnie domu na dole 82m czy dalo by rade zmiejszyc projekt do takiego wymiaru jakie sa tego koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość Gość napisał:

Dlugo szukałam takiego projektu jest idealny ale w warunkach zabudowy musze miec powieszchnie domu na dole 82m czy dalo by rade zmiejszyc projekt do takiego wymiaru jakie sa tego koszty.

Dzień dobry, w sprawie zmian oraz ich wyceny proszę kontaktować się z nami mailowo na adres info@dobredomy.pl.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
Gość Monika

Dzień dobry,

Zainteresował nas projekt Melisa Mała. Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych materiałów dotyczących projektu na maila - monikapreciuk@gmail.com.

Z opisu wynika, że dla tego projektu przyjęto ogrzewanie gazowe -  zastosowano instalację podłogową, czy grzejniki (czy może mieszaną)?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Monika napisał:

Dzień dobry,

Zainteresował nas projekt Melisa Mała. Bardzo proszę o przesłanie bardziej szczegółowych materiałów dotyczących projektu na maila - monikapreciuk@gmail.com.

Z opisu wynika, że dla tego projektu przyjęto ogrzewanie gazowe -  zastosowano instalację podłogową, czy grzejniki (czy może mieszaną)?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W projekcie przewidziano grzejniki, na etapie adaptacji projektu można dodać ogrzewanie podłogowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Gość Luka

Witam. Jestem zainteresowany powyższym projektem. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na lukaszplata1986@gmail.com  Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Gość Luka napisał:

Witam. Jestem zainteresowany powyższym projektem. Proszę o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów dotyczących projektu na lukaszplata1986@gmail.com  Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Godzinę temu, Gość Wymiary napisał:

prosze o kosztorys oraz dokladne wymiary domu i pomieszczeń na maila polly83@wp.pl

 

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zmiany adaptacyjne

Dziękuję za przesłane materiały. Mam jeszcze pytanie czy jest gdzieś wyszczególnione co można zmienić w projekcie w ramach adaptacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Gość Zmiany adaptacyjne napisał:

Dziękuję za przesłane materiały. Mam jeszcze pytanie czy jest gdzieś wyszczególnione co można zmienić w projekcie w ramach adaptacji?

Dzień dobry,

zmiany, do których nie potrzeba odrębnej zgody  są wyszczególnione pod tym linkiem https://www.dobredomy.pl/informacje/dopuszczalne-zmiany-w-projekcie/.

Na inne zmiany wydajemy bezpłatną zgodę.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Dokumenty

Witam,

Jestem bardzo zainteresowany projektem, proszę o przesłanie dostępnej dokumentacji (kosztorys,  wymiary itd.) na maila - kacpermasenek@gmail.com  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...