Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia Z.

Dzień dobry,

mam prośbę o przesłanie rysunków z szczegółowymi wymiarami pomieszczeń jak i innych ogólnodostępnych danych  projektu dakota 4 ( lustrzane odbicie) na adres: katarzyna.pruszkowska@wp.pl

Dodatkowo mam pytania:

- czy nad domem jest w projekcie strych (jakiej wielkości, czy tylko na garażem, czy też nad pozostałą częścią sypialnianą, a jeśli nie to czy można będzie takie zmiany uwzględnić w projekcie, żeby był strych?

- czy można dokonać zmian w projekcie, żeby powiększyć trochę kuchnię i garaż?

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 442
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Kasia Z.

Czy ktoś budował dom z projektu Dakota IV? I czy byłaby możliwość obejrzenia? Może gdzieś w okolicach mazowsza? :) Jeśli tak bardzo proszę o kontakt: katarzyna.pruszkowska@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Gość Kasia Z. napisał:

Dzień dobry,

mam prośbę o przesłanie rysunków z szczegółowymi wymiarami pomieszczeń jak i innych ogólnodostępnych danych  projektu dakota 4 ( lustrzane odbicie) na adres: katarzyna.pruszkowska@wp.pl

Dodatkowo mam pytania:

- czy nad domem jest w projekcie strych (jakiej wielkości, czy tylko na garażem, czy też nad pozostałą częścią sypialnianą, a jeśli nie to czy można będzie takie zmiany uwzględnić w projekcie, żeby był strych?

- czy można dokonać zmian w projekcie, żeby powiększyć trochę kuchnię i garaż?

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Nad garażem oraz częścią sypialną jest strych nieużytkowy o wysokości około 1 metr. 

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
1 godzinę temu, malugowy napisał:

Dzień dobry,

Mam prośbę o przesłanie rysunków z szczegółowymi wymiarami pomieszczeń jak i innych ogólnodostępnych danych na adres: malugowy@o2.pl

Dziękuję,
pozdrawiam
GM

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.09.2020 o 08:55, Gość Kasia Z. napisał:

Czy ktoś budował dom z projektu Dakota IV? I czy byłaby możliwość obejrzenia? Może gdzieś w okolicach mazowsza? :) Jeśli tak bardzo proszę o kontakt: katarzyna.pruszkowska@wp.pl

Dzień dobry.

Wybudowaliśmy taki dom i mieszkamy w nim od około roku. Niestety inwestycja usytuowana jest daleko od mazowsza. Moja ocena konceptu domu jest wysoka, projektu nieco gorsza. Wymaga uszczegółowiania wielu drobiazgów, o których projektant "zapomniał".  W razie pytań: grzesiuf@wp.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Dodatkowe materiały

Dzień dobry,
Czy mogę prosić o podesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienia materiałów dla projektów:
1) Dakota IV
2) Dakota VI
3) Nevada - lustrzane odbicie

Z góry dziękuję i wierzę, że jesteśmy już bliscy podjęcia ostatecznej decyzji. Adres meilowy: damian.kaluzny91@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...