Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Viola


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 68
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Gość Pozdrawiam.
Dzień dobry, Jestem zainteresowana projektem Viola czy jest możliwość przesłania dodatkowych informacji o projekcie na adres krynica2@op.pl. Interesuje mnie również koszt tego projektu w technologii szkieletowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Gość Pozdrawiam. napisał:

Dzień dobry, Jestem zainteresowana projektem Viola czy jest możliwość przesłania dodatkowych informacji o projekcie na adres krynica2@op.pl. Interesuje mnie również koszt tego projektu w technologii szkieletowej.

Dzień dobry,
Materiały szczegółowe zostały wysłane. Dotyczą one budynku w technologii tradycyjnej murowanej. Niestety nie mamy tego budynku w wersji szkieletowej. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów, a także szacowany koszt budowy domu
technologią szkieletową - Cezary Florczyk,  meil:  czaflo@wp.pl      Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Czarek napisał:

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem. Mogę prosić o przesłanie szczegółowych materiałów, a także szacowany koszt budowy domu
technologią szkieletową - Cezary Florczyk,  meil:  czaflo@wp.pl      Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W sprawie kosztów budowy domu technologią szkieletową proszę o bezpośredni kontakt do firm, które się tym zajmują.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Gość Projekt domu Viola

Witam, bardzo proszę o wysłanie na e-maila szczegółowych rysunków projektu Viola. Z góry bardzo dziękuję : 1981rafal.sowa@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
W dniu 9.10.2020 o 13:21, Gość Ania napisał:

Dzień dobry,

Czy jest opcja zrobienia na górze trzech pokoi?

Proszę o przesłanie dodatkowych plików odnośnie domu na maila: zaba_6@o2.pl

Dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Nie zwiększając powierzchni domu nie ma możliwości zmieszczenia trzech pokoi na górze.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...