Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malwina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowana wszystkimi materiałami dotyczącymi projektu Malwina.. Dziękuję i pozdrawiam. jolajaw@onet.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Jola J napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowana wszystkimi materiałami dotyczącymi projektu Malwina.. Dziękuję i pozdrawiam. jolajaw@onet.eu

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość prośba

Witam,

Bardzo funkcjonalny projekt. Czy mogę prosić o podesłanie materiałów dodatkowych do niego (okrojony kosztorys, rysunki szczegółowe, itp.) na adres kapec82@o2.pl ?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.08.2020 o 08:03, Gość prośba napisał:

Witam,

Bardzo funkcjonalny projekt. Czy mogę prosić o podesłanie materiałów dodatkowych do niego (okrojony kosztorys, rysunki szczegółowe, itp.) na adres kapec82@o2.pl ?

Z góry dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry . Projekt wygląda na bardzo funkcjonalny . Czy mógłbym otrzymać rysunki szczegółowe z wymiarami?. Jaki jest zakres dopuszczalnych zmian w projekcie  np. otwory okienne , zagospodarowanie pomieszczenia garażowego, itp . ? Będę wdzięczny za przesłanie informacji na maila. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lechan napisał:

Dzień dobry . Projekt wygląda na bardzo funkcjonalny . Czy mógłbym otrzymać rysunki szczegółowe z wymiarami?. Jaki jest zakres dopuszczalnych zmian w projekcie  np. otwory okienne , zagospodarowanie pomieszczenia garażowego, itp . ? Będę wdzięczny za przesłanie informacji na maila. Pozdrawiam.

Dzień dobry,

proszę podać adres e-mail. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowana wszystkimi materiałami dotyczącymi projektu Malwina.. Dziękuję i pozdrawiam. kawolski@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.11.2023 o 21:52, Gość gość napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jestem zainteresowana wszystkimi materiałami dotyczącymi projektu Malwina.. Dziękuję i pozdrawiam. kawolski@wp.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...