Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malwina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, mam jednak pytanie czy istnieje możliwość przeróbki garażu na łazienkę i powiększenia kotłowni wraz z dodatkowymi drzwiami wejściowymi z bocznej strony domu? Zarazem proszę o przesłanie bezpłatnych, dodatkowych materiałów na adres: gajos-7@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany tym projektem, mam jednak pytanie czy istnieje możliwość przeróbki garażu na łazienkę i powiększenia kotłowni wraz z dodatkowymi drzwiami wejściowymi z bocznej strony domu? Zarazem proszę o przesłanie bezpłatnych, dodatkowych materiałów na adres: gajos-7@o2.pl Dziękuję i pozdrawiam.

Witam

 

Projekt Malwina aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Zaproponowane przez Panią zmiany technicznie możliwe są do wprowadzenia - najlepiej na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Witam,

 

jaki jest koszt budowy pod klucz systemem gospodarczym?

Dzień dobry,

projekt techniczny dla budynku Malwina został niedawno zakończony. Jesteśmy w trakcie opracowania zestawienia materiałów oraz kosztorysów. W przeciągu tygodnia powinna zostać uzupełniona tabela z kosztami budowy na stronie Internetowej.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 6 months later...
W dniu 12.08.2018 o 15:21, ErniPsr napisał:

Witam. Czy jest mozliwosc zlikwidowania balkonu i zastapienie go dwoma oknami?Jednoczesnie pozbycia sie tego polokraglego okna pod balkonem na rzecz zwyklej prostej sciany z duzym oknem? 

Witam

Zmian dotyczących stolarki okiennej/drzwiowej jak i likwidacji balkonu czy wykusza można dokonać na etapie adaptacji projektu. Nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na ich realizację.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Ireneusz Sabinarz
Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i aranzacji wnetrz dla projektu Malwina. po prostu wyslijcie mi wszystko co na niego macie.Dziekuje i pozdrawiam. ironorge1@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Ireneusz Sabinarz napisał:

Dzień dobry, proszę o przesłanie kosztorysu, zestawienia materiałów i prac budowlanych oraz szczegółowych rysunków z wymiarami pomieszczeń i aranzacji wnetrz dla projektu Malwina. po prostu wyslijcie mi wszystko co na niego macie.Dziekuje i pozdrawiam. ironorge1@wp.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały dodatkowe. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
Witam Również prosze o przeslanie tych wszystkich informacji na email : zespol.pasja@interia.pl. Dziekuje i pozdrawiam

Witam ,bardzo prosze o podesłanie wszelkich informacji ,układ pomieszeń itd,bardzo dziekuje ,rafal619@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Gość Rafalu5 napisał:
Witam Również prosze o przeslanie tych wszystkich informacji na email : zespol.pasja@interia.pl. Dziekuje i pozdrawiam


Witam ,bardzo prosze o podesłanie wszelkich informacji ,układ pomieszeń itd,bardzo dziekuje ,rafal619@op.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Gość Izabela napisał:

Dzień dobry; Czy w projekcie Malwina można podnieść kąt nachylenia dachu do 35 st.? Czy nie wpłynie to niekorzystnie na wygląd budynku?

Dzień dobry,

taka zmiana kata nachylenia dachu jest możliwa, a ponieważ jest niewielka nie wpłynie znacząco na wygląd budynku.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...