Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Hawana 10.2017-mury


Dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał

Witam wszystkich, chciałbym zapytac czy jest tu ktos kto moze buduje domek hawana lub hawana 2 w okolicach centralnej polski? ? Jestem z lodzkiego i niedawno zakupilem projekt hawana 2. Chetnie obejrzalbym na zywo. Pozdwawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Cześć! Panie Waldemarze, czy ruszył Pan już z budową? Tak się składa, że jedziemy do babci męża na długi weekend bożociałowy, dokładnie do Staszowa :) Chętnie byśmy zerknęli na budowę. Jesteśmy praktycznie zdecydowani na projek, jedyne czego się boimi to to, że dom jest troszkę za mały.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Witam.

Budowa nie jest jeszcze skończona.Aktualne zdjęcia w jakim znajduje się dom są wstawione na forum.Obecnie stan surowy otwarty.Na wiosnę planuję okna wstawić.

Pozdrawiam.

Witam

ciekawy jestem czy wstawił pan już okna i w jakiej firmie je pan zamawiał. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Cześć! Panie Waldemarze, czy ruszył Pan już z budową? Tak się składa, że jedziemy do babci męża na długi weekend bożociałowy, dokładnie do Staszowa :) Chętnie byśmy zerknęli na budowę. Jesteśmy praktycznie zdecydowani na projek, jedyne czego się boimi to to, że dom jest troszkę za mały.

 

Pozdrawiam!

Witam wszystkich, jestem na etapie szukania projektu i również spodobał mi sie projekt hawana lub hawana 3, jestem z Podkarpacia i też jestem ciekawa czy Pan Waldemar ruszył z budową i na jakim jest etapie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy byłaby możliwość obejrzenia domu na żywo?

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania na żywo.Staram się wstawiać zdjęcia z postępu budowy na bieżąco.Za

ok.tydzień wstawię zdj.z dachem ponieważ jestem na etapie krycia.Dom powstaje w warmińsko-mazurskim w okolicach Pasłęka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do oglądania na żywo.Staram się wstawiać zdjęcia z postępu budowy na bieżąco.Za

ok.tydzień wstawię zdj.z dachem ponieważ jestem na etapie krycia.Dom powstaje w warmińsko-mazurskim w okolicach Pasłęka.

Proszę o kontakt: jarecki76@poczta.onet.pl

W połowie sierpnia planuje wyjazd wakacyjny w tamte rejony i chętnie pooglądam budowę na żywo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 19.07.2018 o 12:17, Gość Jarek napisał:

Proszę o kontakt: jarecki76@poczta.onet.pl

W połowie sierpnia planuje wyjazd wakacyjny w tamte rejony i chętnie pooglądam budowę na żywo :)

Dom powstaje pod Pasłękiem jadąc w kierunku na Mariankę.

irys75@wp.pl

albo messenger Dariusz Mikołajczyk Pasłęk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
20 godzin temu, hailey napisał:

Hawana III woj. pomorskie :)

Mamy już dach i zaczynamy elewacje. Niestety nie mam zdjęcia aktualnego :) jesli ktos będzie zainteresowany to mogę je wrzucić :)
 

38779233_2100001600263436_204895327570886656_n.jpg

 

Z chęcią obejrzymy aktualne zdjęcia, poważnie zastanawiamy się nad kupnem tego projektu i każde zdjęcie poglądowe jest na wagę złota :) Zdjęć z wnętrza również ciężko znaleźć...Pozdrawiam!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Gratuluje wszystkim którzy wybrali ten projekt, wg. mnie jest warty żeby go kupić, zbudować taki dom i mieszkać szczęśliwie z rodziną.  
Proszę o informację kosztów na jakie się mam szykować:

1. fundamenty,

2. ściany,

3. dach,

4. okna,

5. na jaki system ogrzewania domu zdecydowaliście się?

6. czy jest ktoś z woj. Śląskiego kto buduje "Hawane" dla siebie tadziokaczor@o2.pl?

Dziękuję, życzę budowy bez problemów i szybkiego zamieszkania. 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2018 o 20:06, Waldemar napisał:

ja :) okolice Rytwian z dala od zgiełku i tak małego miasteczka w okolicy ale mimo to chcemy jak najdalej od ludzi a jak najbliżej natury o ile to się da , a i moje nietypowe hobby po części wymogło taka a nie inna lokalizacje 

Witam Panie Waldemarze

bardzo proszę o informację czy byłaby możliwość zobaczenia Pańskiego domu na żywo. Jestem z Podkarpacia i również planuję budowę Hawany :)

Proszę o kontakt: bartosz.dobrzanski@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...