Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Sebastian

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany projektem hawana ||.  Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów do tego projektu na adres zabcia2155@gmail.com

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Sebastian napisał:

Witam serdecznie. Jestem zainteresowany projektem hawana ||.  Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów do tego projektu na adres zabcia2155@gmail.com

Pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Radosław
Dzień dobry, podoba mi się sposób zadaszenia tarasu. Widzę, że nie ma tam belki poziomej łączącej dwa boczne słupy. Czy taka konstrukcja jest bezpieczna i czy wymusza jakieś specjalne rozwiązania?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Radosław napisał:

Dzień dobry, podoba mi się sposób zadaszenia tarasu. Widzę, że nie ma tam belki poziomej łączącej dwa boczne słupy. Czy taka konstrukcja jest bezpieczna i czy wymusza jakieś specjalne rozwiązania?

Dzień dobry, jest to bardzo prosta i bezpieczna konstrukcja. Na słupach leżą płatwie, na nich oparte są krokwie spięte jętkami. Konstrukcja ta nie wymusza żadnych specjalnych rozwiązań.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam

Jestem zainteresowana projektem hawana III odbicie lustrzane.  Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów do tego projektu na adres aneta.musial.77@wp.pl

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gość Aneta napisał:

Witam

Jestem zainteresowana projektem hawana III odbicie lustrzane.  Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów do tego projektu na adres aneta.musial.77@wp.pl

Pozdrawiam.

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Monika

Witam,

jestem zainteresowana projektem hawana II.

 

Czy można powiększyć budynek w długości +/- 1m powiększając największy pokój, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze? Czy w takim wypadku zmieni się również powierzchnia garażu lub cały zostanie przesunięty w bok?

 

Proszę o dodatkowe materiały i jeśli to możliwe kosztorys na adres monika.gryza91@gmail.com.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Gość Monika napisał:

Witam,

jestem zainteresowana projektem hawana II.

 

Czy można powiększyć budynek w długości +/- 1m powiększając największy pokój, łazienkę oraz pomieszczenie gospodarcze? Czy w takim wypadku zmieni się również powierzchnia garażu lub cały zostanie przesunięty w bok?

 

Proszę o dodatkowe materiały i jeśli to możliwe kosztorys na adres monika.gryza91@gmail.com.

pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Bezpłatnie udostępniamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Można wprowadzić taką zmianę do projektu. Tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji, nasza Pracownia wyda wówczas bezpłatną zgodę na zmiany. Może Pani powiększyć również garaż albo zostawić go takiego jak jest w oryginalnym projekcie. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Radek

Dzień dobry,

w projekcie Hawana 2 podoba mi się, że nie ma żadnej belki pomiędzy filarami na tarasie. Czy jeśli wykonam pokrycie dachu cięższym materiałem w postaci dachówki ceramicznej, nie będzie potrzeby zastosowania tam belki? Tradycyjna więźba dachowa działa przecież siłą rozporową. Jak to jest skonstruowane, że nie ma tam belki? Czy to tylko wizualizacja, a w rzeczywistości będzie tam potrzebna belka, albo jakiś ściąg stalowy?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 09:44, Gość Radek napisał:

Dzień dobry,

w projekcie Hawana 2 podoba mi się, że nie ma żadnej belki pomiędzy filarami na tarasie. Czy jeśli wykonam pokrycie dachu cięższym materiałem w postaci dachówki ceramicznej, nie będzie potrzeby zastosowania tam belki? Tradycyjna więźba dachowa działa przecież siłą rozporową. Jak to jest skonstruowane, że nie ma tam belki? Czy to tylko wizualizacja, a w rzeczywistości będzie tam potrzebna belka, albo jakiś ściąg stalowy?

Bardzo proszę o odpowiedź.

Dzień dobry,

należy wykonać ściągi stalowe w poziomie płatwi według schematu, który będzie dołączony do projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...