Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dorota Biesek
Dzień Dobry Projekt baaaardzo nam się podoba!!! ,a jednak.... zastanawiam się jak można rozwiązać problem suszarni.O ile pralnię moglibyśmy urządzić w pomieszczeniu gospodarczym to jak idzie o suszarnię nie mam pomysłu, pytanie mam do Państwa czy jest jakiś pomysł ...bardzo proszę o radę . Jeszcze jedno pytanie czy hol można pomniejszyć o metr na rzecz pokoi Dziękuję Dorota Biesek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 21.09.2018 o 19:35, Gość Dorota Biesek napisał:

Dzień Dobry Projekt baaaardzo nam się podoba!!! ,a jednak.... zastanawiam się jak można rozwiązać problem suszarni.O ile pralnię moglibyśmy urządzić w pomieszczeniu gospodarczym to jak idzie o suszarnię nie mam pomysłu, pytanie mam do Państwa czy jest jakiś pomysł ...bardzo proszę o radę . Jeszcze jedno pytanie czy hol można pomniejszyć o metr na rzecz pokoi Dziękuję Dorota Biesek

Dzień dobry,
W budynku Hawana II miejsce na pralkę zostało przewidziane w łazience. Oczywiście może Pani zmienić jej lokalizację na pomieszczenie gospodarcze. Warto to przewidzieć na etapie adaptacji, aby wprowadzić zmiany w instalacjach wewnętrznych. Jak duże pomieszczenie suszarni chciałaby Pani wygospodarować?
Szerokość holu wynosi 1,35m. Jeśli chciałaby Pani go zwęzić, to maksymalnie o 10 - 15cm.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dobry wieczór. Bardzo proszę o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów do projektu Hawana II na adres bartek@3d-art.pl Istnieje możliwość modyfikacji projektu - zmiana konta nachylenia dachu na 30 stopni? Pozdrawiam Bartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Bartek napisał:

Dobry wieczór. Bardzo proszę o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów do projektu Hawana II na adres bartek@3d-art.pl Istnieje możliwość modyfikacji projektu - zmiana konta nachylenia dachu na 30 stopni? Pozdrawiam Bartek

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Tak, można wprowadzić taką zmianę do projektu. Po dokonaniu zakupu projektu można ją zlecić lokalnemu projektantowi adaptującemu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Joanna
Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów do projektu Hawana II na adres sydney36@op.pl . Jestem zainteresowana kupnem projektu. Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Tomasz Szyszko
Dzień dobry. Bardzo proszę o przesłanie wszystkich bezpłatnych materiałów do projektu Hawana II na adres szyszko.tomasz@gmail.com .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...