Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...
  • Odpowiedzi 118
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Inwestorka

Dzień dobry, spodobał mi się ten projekt. Czy mogłabym prosić o dodatkowe materiały na adres brylkowscydom@gmail.com? Spełnia on większość moich oczekiwań, jednak chciałbym wprowadzić w nim kilka zmian. Proszę o informację czy były by one możliwe oraz jaki jest koszt ich wpowadzenia:

 

1) brak zadaszenia tarasu

2) brak wyjścia na zewnątrz z kotłowni

3) zaaranżowanie klatki schodowej na poddasze? W sumie nie mam pomysłu, w którym miejscu można by to zrobić, na pewno nie chciałabym rezygnować ze spiżarni przy kuchni bo to duża wygoda.

4) zmiana kąta nachylenia dachu do 38 st.

5) zamiana wielkości otworów okiennych - duże trzydrzwiowe okno od strony jadalni, małe okno od strony salonu

6) pomniejszenie/likwidacja okna w jednym z pokoi

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, spodobał mi się ten projekt. Czy mogłabym prosić o dodatkowe materiały na adres brylkowscydom@gmail.com? Spełnia on większość moich oczekiwań, jednak chciałbym wprowadzić w nim kilka zmian. Proszę o informację czy były by one możliwe oraz jaki jest koszt ich wpowadzenia:

 

1) brak zadaszenia tarasu

2) brak wyjścia na zewnątrz z kotłowni

3) zaaranżowanie klatki schodowej na poddasze? W sumie nie mam pomysłu, w którym miejscu można by to zrobić, na pewno nie chciałabym rezygnować ze spiżarni przy kuchni bo to duża wygoda.

4) zmiana kąta nachylenia dachu do 38 st.

5) zamiana wielkości otworów okiennych - duże trzydrzwiowe okno od strony jadalni, małe okno od strony salonu

6) pomniejszenie/likwidacja okna w jednym z pokoi

 

Z góry dziękuję za odpowiedź

Witam

Zapytanie przekazuję do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Proszę o dodatkowe materiały do projektu Hawana2 i jeśli to możliwe kosztorys na adres kris481@onet.eu.Jestem zainteresowany tym projektem.

Witam, projekt Hawana II nie ma jeszcze przygotowanej dokumentacji technicznej. Na podany adres podeślę rysunki do projektu Hawana z dokładnymi wymiarami. Podaję też wymiary garażu w świetle ścian wewn.: 3,66m x 5,70m. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość kris481@onet.eu

Witam, czy będzie projekt HawanaII z podwójnym garażem i 4 pokojami,a także dodatkową łazienką.Bardzo mi się podoba ten projekt.Projekt idealnie pasuje na moją działkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy będzie projekt HawanaII z podwójnym garażem i 4 pokojami,a także dodatkową łazienką.Bardzo mi się podoba ten projekt.Projekt idealnie pasuje na moją działkę.

Witam, w najbliższym czasie niestety nie planujemy takiej wersji. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Katarzyna, dnia 29 Gru 2017 - 10:18 PM, napisał:snapback.png

Proszę o podanie wymiarów kuchni, szczególnie interesuje mnie długość zabudowy od strony okna. Dziękuję. Katarzyna

 

Witam
Odpowiedź podamy we wtorek.
 
Pozdrawiam

 

Witam

Ściana z oknem na której znajduje się zabudowa kuchenna ma wymiar 277cm. Proszę o podanie adresu mailowego - doślemy szczegółowy rzut parteru z wszystkimi wymiarami.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Katarzyna

Katarzyna, dnia 29 Gru 2017 - 10:18 PM, napisał:
Proszę o podanie wymiarów kuchni, szczególnie interesuje mnie długość zabudowy od strony okna. Dziękuję. Katarzyna
  Witam Odpowiedź podamy we wtorek.   Pozdrawiam  
Witam Ściana z oknem na której znajduje się zabudowa kuchenna ma wymiar 277cm. Proszę o podanie adresu mailowego - doślemy szczegółowy rzut parteru z wszystkimi wymiarami.   Pozdrawiam

kasiakasia20@wp.pldziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jeszcze pytanie, czy jest możliwość zastosowania wiązarów zamiast więźby i tym samym zastąpienie stropu żelbetowego drewnianym?

Pozdrawiam

Witam

Zadaliśmy pytanie firmie Mitek, która wykonuje dla nas projekty prefabrykowanej więźby dachowej. Jak tylko uzyskamy odpowiedź zamieszczę ją na forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Witam, czy jest możliwość przeprojektowania garażu tak, aby stanowil on mala "kawalerke" z niezależnym wejściem i lazienka?

Dzień dobry!

Zmiany, o których Pan/i pisze są możliwe do zaprojektowania.

Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Państwa architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam serdecznie. Poproszę o informację czy jest opcja stropu drewnianego nad parterem, oraz poproszę o rysunki szczegółowe potrzebne do warunków zabudowy. Proszę o przesłanie na e-mail: karolinakk@op.pl Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Poproszę o informację czy jest opcja stropu drewnianego nad parterem, oraz poproszę o rysunki szczegółowe potrzebne do warunków zabudowy. Proszę o przesłanie na e-mail: karolinakk@op.pl Z góry dziękuje i Pozdrawiam

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy na podany adres mailowy.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...