Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst II


Gość Zbyszek Filipek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

W dniu 5.04.2019 o 21:13, Gość IWONA napisał:

Witam serdecznie. Prosiłbym o przesłanie udostępnianych przed zakupem materiałów, zwymiarowanych rysunków i rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów na mail: jelonka1@op.pl

Dzień dobry,

bezpłatne materiały zostały wysłane na podany adres.

Kosztorysy są natomiast dostępne w naszej pracowni odpłatnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosilabym o szczegółowe rysunki projektu Ametyst 2, lustro - na adres solistka2@ wp.pl. Bardzo prosilabym również o namiary telefoniczne do kogoś, z kim mogłabym omówić ten projekt oraz możliwości zmian w projekcie. Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, bardzo prosiłabym również o szczegółowy projekt Ametyst II lustro (zwymiarowane rysunki, rzuty, zestawienie materiałów) na adres: solistka2@wp.pl. Jednocześnie proszę o telefon do osoby, która odpowie mi na kilka pytań odnośnie kupna projektu. Dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Gość Iwona napisał:

Witam serdecznie, bardzo prosiłabym również o szczegółowy projekt Ametyst II lustro (zwymiarowane rysunki, rzuty, zestawienie materiałów) na adres: solistka2@wp.pl. Jednocześnie proszę o telefon do osoby, która odpowie mi na kilka pytań odnośnie kupna projektu. Dziękuję.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Nasz numer telefonu to:

 

+48 71 352 04 40

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Jakub

Dzień dobry, proszę o rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelkę z podziałem na podstawowe koszty budowy na adres jakub.socha88@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 19:22, Gość Jakub napisał:

Dzień dobry, proszę o rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelkę z podziałem na podstawowe koszty budowy na adres jakub.socha88@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel
W dniu 3.05.2019 o 19:22, Gość Jakub napisał: Dzień dobry, proszę o rysunki szczegółowe, zestawienie materiałów do stanu surowego oraz tabelkę z podziałem na podstawowe koszty budowy na adres jakub.socha88@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam
Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Witam, również proszę o przesłanie na maila: danieljarosz92@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Daria.m

Dzień dobry, bardzo proszę o wysłanie rysunków szczegółowych, rzutów, tabeli z podziałem na podstawowe koszty budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego. Pozdrawiam 

Daria.maryn@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Daria.m napisał:

Dzień dobry, bardzo proszę o wysłanie rysunków szczegółowych, rzutów, tabeli z podziałem na podstawowe koszty budowy oraz zestawienie materiałów do stanu surowego. Pozdrawiam 

Daria.maryn@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
17 godzin temu, Gość Dominik napisał:

Witam,

również mogę prosić o przesłanie rysunków szczegółowych i kosztorysu  Ametystu II na adres dominik.domar@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Dzień dobry,

Również chciałbym prosić o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienie materiałów i podstawowych kosztów budowy Ametystu II na wojciech.graf1@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...