Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ametyst II


Gość Zbyszek Filipek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 119
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Czy istnieje możliwość wykonania projektu w wersji szkieletowej?

Witam

O możliwość budowy domu w technologii szkieletowej należy pytać w firmach oferujących budowę domó w tejze technologii. Polecamy kontakt z naszym partnerem:

Wolf System Sp. z o.o.

Dział Sprzedaży Domów Gotowych

tel. +48 32  605 37 00

e-mail: mail@wolfsystem.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Mikołaj

Dzień dobry,

jestem zainteresowany projektem, prosiłbym o przesłanie udostępnianych przed zakupem materiałów, zwymiarowanych rysunków i rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów, jeśli jest taka możliwość na maila mikolaj.zielski@gmail.com

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jestem zainteresowany projektem, prosiłbym o przesłanie udostępnianych przed zakupem materiałów, zwymiarowanych rysunków i rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów, jeśli jest taka możliwość na maila mikolaj.zielski@gmail.com

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Magda

Dzień dobry,

czy jest możliwość w projekcie zrównania ściany frontowej domu ze ścianą garażową, żeby powiększyć powierzchnię domu? (mail: madzia.frydrych@gmail.com)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy jest możliwość w projekcie zrównania ściany frontowej domu ze ścianą garażową, żeby powiększyć powierzchnię domu? (mail: madzia.frydrych@gmail.com) pozdrawiam

Witam

Zmiany takiej można dokonać na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem.Nnasza Pracownia wyrazi zgodę na jej realizację.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość opracowania wersji tego domu wykonanego z drewna? (w systemie kanadyjskim)

Witam

O możliwość budowy domy w systemie kanadyjskim należy pytać w firmie, która oferuje budowy domów w  tejże technologii. Jej przedstawiciel oceni projekt Ametyst II i w razie potrzeby dostosuje zakupioną dokumentację do oferowanej technologii.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Marcin

Dzień Dobry, poprosiłbym o zwymiarowaną dokmunetację 2D rzutów poszczególnych pięter. Jestem poważnie zainteresowany tym projektem. Email: mkwq3@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Edyta

Witam, mam pytanie odnośnie projektu: czy posiadają Państwo dodatkowe wizualizacje wnętrza dla tego projektu pomagające w podjęciu wyboru tego projektu. Dodatkowe pliki w przypadku odpowiedzi twierdzącej proszę wysłać na maila: ea1q2w3e4r@gmail.com, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnośnie projektu: czy posiadają Państwo dodatkowe wizualizacje wnętrza dla tego projektu pomagające w podjęciu wyboru tego projektu. Dodatkowe pliki w przypadku odpowiedzi twierdzącej proszę wysłać na maila: ea1q2w3e4r@gmail.com, pozdrawiam.

Witam

Wszystkie opracowane projekty wnętrz prezentujemy na stronie www. Nic ponadto nie mamy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mateusz

Witam czy można antresolę zaadaptować na dwie oddzielne sypialnie oraz wstawić dodatkowe okno (po jednym na sypialnię?) Jeżeli tak to jakie warunki muszą zostać spełnione? Ponadto jestem zainteresowany rekuperatorem - czy jest możliwość jego instalacji? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy można antresolę zaadaptować na dwie oddzielne sypialnie oraz wstawić dodatkowe okno (po jednym na sypialnię?) Jeżeli tak to jakie warunki muszą zostać spełnione? Ponadto jestem zainteresowany rekuperatorem - czy jest możliwość jego instalacji? Pozdrawiam

Witam. Biorąc pod uwagę niewielką wysokość pomieszczeń na antresoli oraz problem z zapewnieniem komunikacji wygospodarowanie 2 sypialni może okazać się trudne. Jeżeli chodzi o rekuperację, to może ona być zastosowana w tym projekcie. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładnymi materiały do projektu (wymiary pomieszczeń) to proszę o wiadomość na adres info@dobredomy.pl, w odpowiedzi prześlemy materiały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam. Biorąc pod uwagę niewielką wysokość pomieszczeń na antresoli oraz problem z zapewnieniem komunikacji wygospodarowanie 2 sypialni może okazać się trudne. Jeżeli chodzi o rekuperację, to może ona być zastosowana w tym projekcie. Jeśli są Państwo zainteresowani dokładnymi materiały do projektu (wymiary pomieszczeń) to proszę o wiadomość na adres info@dobredomy.pl, w odpowiedzi prześlemy materiały.

Witam.A jeśli podniesiemy nieco dach? Czy takiej zmiany można dokonać aby zmieścić te 2 pokoiki? Proszę również o przesłanie dostępnych darmowych materiałów Ametyst z garażem w odbiciu lustrzanym.

Pozdrawiam Dorota tdkwola@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.A jeśli podniesiemy nieco dach? Czy takiej zmiany można dokonać aby zmieścić te 2 pokoiki? Proszę również o przesłanie dostępnych darmowych materiałów Ametyst z garażem w odbiciu lustrzanym.

Pozdrawiam Dorota tdkwola@gmail.com

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych. Zależy mi na ukazaniu konstrukcji dachu. czy istnieje możliwość zamiany stronami kuchni z salonem? pozdrawiam

skowron2@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Bartosz napisał:

Dzień dobry, bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych. Zależy mi na ukazaniu konstrukcji dachu. czy istnieje możliwość zamiany stronami kuchni z salonem? pozdrawiam

skowron2@poczta.onet.pl

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Może Pan złożyć zamówienie na wersję projektu w odbiciu lustrzanym. Jeśli zależy Panu na zmianie lokalizacji jedynie tych dwóch funkcji w domu, to istnieje możliwość przeprojektowania instalacji wewnętrznych na etapie adaptacji projektu do działki. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam! :)

Jestem zainteresowany projektem, prosiłbym o przesłanie udostępnianych przed zakupem materiałów, zwymiarowanych rysunków i rzutów, kosztorysu i zestawienia materiałów, jeśli jest taka możliwość na maila: mateuszbizon@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...