Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Hawana-początek budowy.


Dariusz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 weeks later...

Witam

Prosimy o wrzucanie zdjeć z budowy ponieważ w przyszłym roku równiej startujemy z budową Hawany :) jesteśmy ciekawi efektów :)

Witam.Na dzień dzisiejszy jest stan zerowy.Zdj.dodałem w dzienniku budowy.Z racji tego że buduję sam i muszę aktualnie popracować miesiąc za granicą będzie mała przerwa.Ściany nośne pojawią się za ok.miesiąc.Jak tylko wymuruję to wstawię zdjęcia.Plan jest żeby postawić w tym roku stan surowy jak wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Dom powstaje pod Pasłękiem(warmińsko-mazurskie).Gratuluję wyboru projektu.

A można prosić aktualne zdjęcia ? Na jakim etapie budowy jesteście Państwo? 

Jakieś problemy pojawiły się po drodze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , też  startujemy w tym roku z budową Hawana III . Mam pytanie odnośnie stropu. Czy zastosują państwo strop lekki czy tak jak w projekcie gęsto żebrowy ? Pozdrawiam Tomek z Małopolski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , też  startujemy w tym roku z budową Hawana III . Mam pytanie odnośnie stropu. Czy zastosują państwo strop lekki czy tak jak w projekcie gęsto żebrowy ? Pozdrawiam Tomek z Małopolski

Witam.Ja zrezygnowałem z gęstożebrowego.U mnie będzie lekki strop mocowany do dolnego pasa wiązarów.W dzienniku budowy  na forum są zdjęcia i opisane co nieco.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 1 month later...
W dniu 29.01.2018 o 18:53, Dariusz napisał:

Witam.Ja zrezygnowałem z gęstożebrowego.U mnie będzie lekki strop mocowany do dolnego pasa wiązarów.W dzienniku budowy  na forum są zdjęcia i opisane co nieco.Pozdrawiam.

super, a mogę zapytać co spowodowało, że zdecydowałeś się na lekki strop zamiast gęstożebrowego? Jakie są koszty wiązarów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście czym mniej betonu tym lepiej.Taniej też wychodzi.Po co robić ciężki strop skoro poddasze nie użytkowe.Koszt wiązarów to 25,900zł .Ja u siebie raczej nie będę przestawiał ścianek działowych robię tak jak w projekcie ale dzięki zastosowaniu gotowych wiązarów można sobie dom w środku podzielić jak się komu widzi.W temacie który wcześniej zamieściłem odnośnie więźby dachowej opisałem jak można zaoszczędzić czasu ,roboty i pieniędzy przy okazji jak ktoś się zdecyduje na gotowe wiązary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...