Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Słodki nowoczesny


Gość Klaudia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 99
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
Witam, czy istnieje możliwość zmiany w projekcie, tj. zrobienia nie dużej antresoli na powierzchni dwóch pokoików i łazienek? Jesteśmy rozbici między projektami Ametyst (antresola) a Słodkim Nowoczesnym (wydzielona częściowo kuchnia). Czy ewentualnie można wykonać niezależny projekt, który łączyłby te dwie funkcje? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Gość Ala napisał:

Witam, czy istnieje możliwość zmiany w projekcie, tj. zrobienia nie dużej antresoli na powierzchni dwóch pokoików i łazienek? Jesteśmy rozbici między projektami Ametyst (antresola) a Słodkim Nowoczesnym (wydzielona częściowo kuchnia). Czy ewentualnie można wykonać niezależny projekt, który łączyłby te dwie funkcje? Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam!

Dzień dobry,

Powierzchnia antresoli w projekcie Ametyst jest nieco za mała na wygospodarowanie dwóch pokoi i dwóch łazienek. Aby móc to zrobić można podnieść ściankę kolankową, a więc cały dach. Konieczne będzie też doprojektowanie okien.

Możemy zaprojektować dom wg Państwa wytycznych. Odbędzie się to jednak na zasadach zlecenia indywidualnego projektu.

Zachęcam do kontaktu telefonicznego. W ten sposób będziemy mogli przybliżyć zasady wprowadzania zmian w projektach i być może zaproponować korzystne rozwiązanie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Gość Magdalena
witam, czy posiadacie PAństwo podobny projekt do Słodkiego tylko z garażem? Jeśli tak bardzo proszę o przesłanie na meila selene24@o2.pl. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Magdalena napisał:

witam, czy posiadacie PAństwo podobny projekt do Słodkiego tylko z garażem? Jeśli tak bardzo proszę o przesłanie na meila selene24@o2.pl. Pozdrawiam

Dzień dobry, to pytanie wymaga opracowania szczegółowej odpowiedzi, więc proszę o przesłanie go na adres info@dobredomy.pl z informacją w jakim zakresie projekt miałby być podobny np: układ funkcjonalny, wygląd bryły, ilość pokoi/łazienek itd. Można również doprojektować garaż do projektu Słodki nowoczesny. Są dwa sposoby wprowadzania zmian: poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Dominik
Witam ! Czy mogę zlikwidować taras i tym samym zadaszenie tarasu bez zmian w projekcie ? tzn. po prostu ich nie wykonać . i na etapie adaptacji projektu do działki nie wrysowywać już tarasu . czy muszą Państwo dokonac zmiany w projekcie ? mam "płytką" działkę i taras chcę wykonać z boku domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Gość Dominik napisał:

Witam ! Czy mogę zlikwidować taras i tym samym zadaszenie tarasu bez zmian w projekcie ? tzn. po prostu ich nie wykonać . i na etapie adaptacji projektu do działki nie wrysowywać już tarasu . czy muszą Państwo dokonac zmiany w projekcie ? mam "płytką" działkę i taras chcę wykonać z boku domu

Dzień dobry, taką zmianę może nanieść architektek na etapie adaptacji czerwonym kolorem na naszym oryginalnym projekcie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
1 godzinę temu, AdamP napisał:

Witam. Uprzejmie proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu na adres aplaneta1985-1985@o2.pl  Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 5 months later...
Gość Marzena

Dzień dobry.
Serdecznie proszę o dosłanie, na adres mailowy: marzena.chudyk@gmail.com, możliwych darmowych materiałów na temat projektu (rysunków, zestawienie materiałów itp.).  Chciałabym porównać go z projektem "słodki tradycyjny".

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Marzena napisał:

Dzień dobry.
Serdecznie proszę o dosłanie, na adres mailowy: marzena.chudyk@gmail.com, możliwych darmowych materiałów na temat projektu (rysunków, zestawienie materiałów itp.).  Chciałabym porównać go z projektem "słodki tradycyjny".

Dziękuję.

Dzień dobry.

Materiały do projektu prześlemy w dniu dzisiejszym na podany adres.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 4 months later...
  • 1 year later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...