Jump to content
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota III

Redaktor
 Share

Recommended Posts

• Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Przemek

Witam. Proszę o przesłanie materiałów i kosztorysów dotyczących projektu Dakota III.Adres sagat1985@wp.pl ;) Pozdrawiam! Ps: żona" już" pije winko przy kominku na dworzu hehe

• 4 weeks later...

Witam właśnie zaczynamy realizacje tego nietuzinkowego projektu domu . Im bardziej go analizujemy tym bardziej nam się podoba.

Bardzo byśmy byli wdzięczni by można było zakupić projekt wyposarzenia wnetrza taki jaki jest na zdjęciach, czy to jest możliwe i ile kosztuje.

Witam właśnie zaczynamy realizacje tego nietuzinkowego projektu domu . Im bardziej go analizujemy tym bardziej nam się podoba. Bardzo byśmy byli wdzięczni by można było zakupić projekt wyposarzenia wnetrza taki jaki jest na zdjęciach, czy to jest możliwe i ile kosztuje.

Witam

Niestety nie ma takiej możliwość - są to tylko wizualizacje wnętrz a nie pełne projekty.

Pozdrawiam

• 3 weeks later...
Guest Marek

Dzień dobry, jesteśmy zdecydowni na projekt Dakota III lustrzane odbicie. Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów i kosztorys. Bardzo zależy mi na szkicu projektu gdyż działka, którą zamierzamy pod ten projekt kupić nie jest idealnym prostokątem i zwęża się ku końcowi. Muszę sprawdzić czy mam szukać innej działki. Z góry dziękuję za pomoc. email: m.hetmanczyk@gmail.com . Pozdrawiam

Dzień dobry, jesteśmy zdecydowni na projekt Dakota III lustrzane odbicie. Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów i kosztorys. Bardzo zależy mi na szkicu projektu gdyż działka, którą zamierzamy pod ten projekt kupić nie jest idealnym prostokątem i zwęża się ku końcowi. Muszę sprawdzić czy mam szukać innej działki. Z góry dziękuję za pomoc. email: m.hetmanczyk@gmail.com . Pozdrawiam

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

• 3 weeks later...
Guest Mariusz

Dzień dobry,

jestem zainteresowany projektem Dakota III. Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysów i wykazu materiałów jakie Państwo wzięliście pod uwagę? Adres: mariusz.wilner@gmail.com

• 2 weeks later...
Guest Gosia

Witam,

czy buduje ktoś Dakotę III w województwie mazowieckim lub łódzkim? Jeśli tak, bardzo proszę o kontakt: gklos16@wp.pl

Pozdrawiam 

Guest ALEKSANDER

Witam czy ktoś buduje Dakotę III w Zachodniopomorskim ?

Właśnie rozpoczynam budowę w Koszalinie, mnóstwo innowacji.

Ciekaw jestem innych punktów widzenia, i doświadczeń z budowy.

Pozdrawiam

biuro@i-and-a.pl