Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ciekawy projekt, bardzo prosze o przesłanie rzutu z góry na adres pawel@pawuk.pl

 

Witam. Proszę o przesłanie materiałów dotyczących projektu Dakota III. Adres : pawel.dzierzega@gmail.com

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Przemek

Witam. Proszę o przesłanie materiałów i kosztorysów dotyczących projektu Dakota III.Adres sagat1985@wp.pl ;) Pozdrawiam! Ps: żona" już" pije winko przy kominku na dworzu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość HANNA

Witam właśnie zaczynamy realizacje tego nietuzinkowego projektu domu . Im bardziej go analizujemy tym bardziej nam się podoba.

Bardzo byśmy byli wdzięczni by można było zakupić projekt wyposarzenia wnetrza taki jaki jest na zdjęciach, czy to jest możliwe i ile kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie zaczynamy realizacje tego nietuzinkowego projektu domu . Im bardziej go analizujemy tym bardziej nam się podoba. Bardzo byśmy byli wdzięczni by można było zakupić projekt wyposarzenia wnetrza taki jaki jest na zdjęciach, czy to jest możliwe i ile kosztuje.

Witam

Niestety nie ma takiej możliwość - są to tylko wizualizacje wnętrz a nie pełne projekty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Marek

Dzień dobry, jesteśmy zdecydowni na projekt Dakota III lustrzane odbicie. Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów i kosztorys. Bardzo zależy mi na szkicu projektu gdyż działka, którą zamierzamy pod ten projekt kupić nie jest idealnym prostokątem i zwęża się ku końcowi. Muszę sprawdzić czy mam szukać innej działki. Z góry dziękuję za pomoc. email: m.hetmanczyk@gmail.com . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, jesteśmy zdecydowni na projekt Dakota III lustrzane odbicie. Bardzo proszę o przesłanie dostępnych materiałów i kosztorys. Bardzo zależy mi na szkicu projektu gdyż działka, którą zamierzamy pod ten projekt kupić nie jest idealnym prostokątem i zwęża się ku końcowi. Muszę sprawdzić czy mam szukać innej działki. Z góry dziękuję za pomoc. email: m.hetmanczyk@gmail.com . Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Mariusz

Dzień dobry,

jestem zainteresowany projektem Dakota III. Czy mógłbym prosić o przesłanie kosztorysów i wykazu materiałów jakie Państwo wzięliście pod uwagę? Adres: mariusz.wilner@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość ALEKSANDER

Witam czy ktoś buduje Dakotę III w Zachodniopomorskim ?

Właśnie rozpoczynam budowę w Koszalinie, mnóstwo innowacji.

Ciekaw jestem innych punktów widzenia, i doświadczeń z budowy.

Pozdrawiam

biuro@i-and-a.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...