Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Irys


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość magda napisał:

Dzień dobry, proszę o informacje czy fundamenty można zastąpić ławami, a strop zamiast drewnianego można wykonać tradycyjny bądź teriva.

Dzień dobry,

Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany. Poprzez nasza Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu (zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie) lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 189
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

11 godzin temu, Gość Paulina napisał:

Witam, czy byłaby możliwość wysłania kosztorysu projektowego, rysunku wraz z wymiarami, zestawienia materiałów do projektu Irys oraz Fabia V.

paulina.n89@gmail.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kujawsko pomorskie

Witam, czy ktoś z Państwa buduje/budował dom w województwie kujawsko - pomorskim? i mógłby sie wymienić doświadczeniami itd... 

z góry dziękuję za odpowiedź. 

odpowiedź można kierować na e-maila : eemilkaa2107@onet.pl 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Witam, Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów a szczególnie dostępnych rysunków ze zwymiarowanymi pomieszczeniami, uwzględniając wielkość okien na adres bodzianyilona@gmai.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość wfmn napisał:

Witam, Czy mogę prosić o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów a szczególnie dostępnych rysunków ze zwymiarowanymi pomieszczeniami, uwzględniając wielkość okien na adres bodzianyilona@gmai.com

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 6.01.2020 o 10:36, Dobre Domy napisał:

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Witam,

Chyba coś poszło nie tak, ponieważ nie otrzymałam żadnego maila. Czy mogę prosić o ponowne wysłanie materiałów? bodzianyilona@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Marika

Dzien dobry, jestem zainteresowana projektem domu irys, przed zakupem prosilabym jednak o przesłanie wszystkich dostępnych materiałów na adres mailowy

nazula@wp.pl

Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
Gość Sylwia

Dzień dobry, poproszę o przesłanie wszystkich darmowych materiałów dla projektu Irys lustro na adres s.piast@buziaczek.pl

Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...