Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Judyta


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agnieszka

Dzień dobry,jestem bardzo zainteresowana tym projektem. Czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego projektu,tj. wymiary pomieszczeń na adres mail: agagi@o2.pl, czy ktoś buduje go w systemie szkieletowym?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 450
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

4 godziny temu, Gość Agnieszka napisał:

Dzień dobry,jestem bardzo zainteresowana tym projektem. Czy mogę prosić o szczegółowe rysunki tego projektu,tj. wymiary pomieszczeń na adres mail: agagi@o2.pl, czy ktoś buduje go w systemie szkieletowym?

Pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 7 months later...
Gość Gość Grzegorz

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków domu, wraz z wymiarami i przekrojami oraz zestawieniem materiałów dla projektów: Judyta oraz Judyta II na adres: grztop1057@gmail.com

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Gość Gość Grzegorz napisał:

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków domu, wraz z wymiarami i przekrojami oraz zestawieniem materiałów dla projektów: Judyta oraz Judyta II na adres: grztop1057@gmail.com

Pozdrawiam 

zień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Daro

Witam. czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków domu, wraz z wymiarami i przekrojami oraz zestawieniem materiałów dla projektów: Judyta oraz Judyta II na adres: dariusx@wp.pl

Z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Daro napisał:

Witam. czy mogę prosić o przesłanie szczegółowych rysunków domu, wraz z wymiarami i przekrojami oraz zestawieniem materiałów dla projektów: Judyta oraz Judyta II na adres: dariusx@wp.pl

Z gory dziekuje

Dzień dobry,

dostępne bezpłatnie materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mag

Dzień dobry, jestem bardzo zainteresowana projektem Judyta. Czy podane koszty są aktualne? Będę wdzięczna za przesłanie szczegółowych rysunków domu (obicie lustrzane jeśli to możliwe), wraz z wymiarami i przekrojami oraz zestawieniem materiałów na maila mdysko24@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...