Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Agnes


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 months later...
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
15 godzin temu, Gość Jakub napisał:

Wita. Poproszę o przesłanie szczegółowych rysunków na gutti1@wp.pl Z góry bardzo dziękuję. P.S. Czy jest wersja z dwustanowiskowym garażem?

Dzień dobry,

Nie posiadamy wersji tego projektu z garażem dwustanowiskowym.

Istnieje natomiast możliwość wprowadzania zmian w projektach. Można to zrobić na etapie adaptacji projektu lub zlecić przeprojektowanie nam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
Gość Gość Joanna

Dzień dobry,

Czy w najbliższym czasie będzie inna wersja projektu? W szczególności jestem zainteresowana tym projektem z garażem dwustanowiskowym. W planach mam wykonanie adaptacji części salonu i jadalni na wzór projektu Alex.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Gość Joanna napisał:

Dzień dobry,

Czy w najbliższym czasie będzie inna wersja projektu? W szczególności jestem zainteresowana tym projektem z garażem dwustanowiskowym. W planach mam wykonanie adaptacji części salonu i jadalni na wzór projektu Alex.

Pozdrawiam

Dzień dobry,

na dzień dzisiejszy nie planujemy kolejnej wersji tego projektu. Do wszystkich projektów katalogowych można natomiast wprowadzać zmiany. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
3 godziny temu, Gość Witam napisał:

Bardzo proszę o przesłanie rysunków szczegółowych projektu. Czy ktoś z państwa realizuje ten projekt bez kominów ? Bardzo proszę o kontakt będę wdzięczny jacek.jasinski@vp.pl

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...