Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kalina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Dzień Dobry. Również jestem zainteresowany budową Kaliny. Proszę o wysłanie wszystkich dodatkowych darmowych informacji na mail stefkowal88@o2.pl
Gdyby posiadali Państwo zdjęcia z realizacji jakiejś budowy Kaliny, to też byłyby wielce pomocne. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Stefan napisał:

Dzień Dobry. Również jestem zainteresowany budową Kaliny. Proszę o wysłanie wszystkich dodatkowych darmowych informacji na mail stefkowal88@o2.pl
Gdyby posiadali Państwo zdjęcia z realizacji jakiejś budowy Kaliny, to też byłyby wielce pomocne. Dziękuję bardzo.

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Sylwia.K

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Kalina. Jeśli mogę prosić o wszystkie dostępne darmowe materiały to będę bardzo wdzięczna . Mój adres to s.klajn@interia.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Sylwia.K napisał:

Dzień dobry. Jestem zainteresowana projektem Kalina. Jeśli mogę prosić o wszystkie dostępne darmowe materiały to będę bardzo wdzięczna . Mój adres to s.klajn@interia.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym przesłaliśmy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

Dzień dobry. 

Jesteśmy na etapie wyboru projektu wymarzonego domu - wybraliśmy Kalinę. 

Bardzo proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: jb_auto@poczta.onet.pl

Chcielibyśmy również obejrzeć już wybudowaną Kalinę - proszę właścicieli Kalin o info w jakiej części Polski można ewentualnie obejrzeć taką piękność. 

Dziękuję - Jacek.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość JacekB. napisał:

Dzień dobry. 

Jesteśmy na etapie wyboru projektu wymarzonego domu - wybraliśmy Kalinę. 

Bardzo proszę o przesłanie dostępnych darmowych materiałów na adres: jb_auto@poczta.onet.pl

Chcielibyśmy również obejrzeć już wybudowaną Kalinę - proszę właścicieli Kalin o info w jakiej części Polski można ewentualnie obejrzeć taką piękność. 

Dziękuję - Jacek.  

Dzień dobry, Prześlemy materiały na podany adres. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Dzień dobry. Jestem zainteresowany projektem Kalina. Jeśli mogę prosić o wszystkie dostępne darmowe materiały to będę bardzo wdzięczny . Mój adres to cezare24@wp.pl Dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...