Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kalina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Marzena, dnia 14 Sty 2018 - 5:32 PM, napisał:snapback.png

Witam Proszę o podanie wymiarów wykusza w projekcie Kalina. Pozdrawiam

 

Witam
Wymiary podamy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam

 

Witam

Wymiary zewnętrzne wykusza to 80x300cm. Proszę o podanie adresu mailowego - prześlemy rysunek z dokładnymi wymiarami budynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 137
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość PAWEL

Witam, jestem zainteresowana projektem Kalina. Proszę o przesłanie kosztorysu oraz rysunków szczegółowych. milosz252013@wp.pl Pozdrawiam

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Ilona

Witam, jestem zainteresowana projektem Kalina. Proszę o przesłanie kosztorysu oraz rysunków szczegółowych z wymiarami na adres ilona.szymanska@onet.pl. Z wcześniejszych postów w temacie wynika, że istnieje możliwość likwidacji wykusza - czy można to zrobić w ramach adaptacji projektu przez Państwa firmę? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Kalina. Proszę o przesłanie kosztorysu oraz rysunków szczegółowych z wymiarami na adres ilona.szymanska@onet.pl. Z wcześniejszych postów w temacie wynika, że istnieje możliwość likwidacji wykusza - czy można to zrobić w ramach adaptacji projektu przez Państwa firmę? Pozdrawiam.

Witam

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

Wykusz można zlikwidować na etapie adaptacji projektu – we współpracy ze swoim architektem. Nasza Pracownia wystawi bezpłatną zgodę na realizację takiej zmiany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Andrzej

Dołączam się do pytania, bo również ciekawi mnie jak dom prezentuje się na żywo ;-)

Ja również jestem zainteresowany obejrzeniem domu Kalina jak prezentuje się w realu,może ktoś buduje bądź zbudował ów dom w okolicach Warszawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Chcielibyśmy zakupić projekt KALINA. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków (wymiary) możliwie w DWG na adres przemek.kamecki@gmail.com

 

Czy posiadają Państwo może zdjęcia tej inwestycji z jakiejś realizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyśmy zakupić projekt KALINA. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków (wymiary) możliwie w DWG na adres przemek.kamecki@gmail.com Czy posiadają Państwo może zdjęcia tej inwestycji z jakiejś realizacji?

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym - będą to pliki w formacie jpg. Plików dwg nie udostępniamy.

Niestety na obecną chwilę nie mamy zdjęć z budowy domu Kalina - 

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...