Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Proteusz


erakoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam przepraszam ,że tak dawno się nie odzywalem ale brak czasu. Jesli chodzi Pani Doroto o zadaszony taras to ja nie widzę prblemu z dostępem sloneczka do salon są duże przeszklenia, wiec jest moim zdaniem jasno . Jedynie co to ciemniej jest w łazience tej dużej .  Jesteśmy z okloic Radomia.

Wszystkim życzę powodzonka w budowie ??

 

Pozdrawiam Darek

post-22412-0-67423000-1503597499_thumb.jpg

post-22412-0-79656100-1503597625_thumb.jpg

post-22412-0-23176800-1503597700_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Mam pytanie, czy ktoś z Państwa buduje/zbudował ten dom niedaleko Warszawy? Bardzo zależałoby mi na zobaczeniu tej realizacji na żywo. Gdyby ktoś zechciał się pochwalić swoim dziełem byłabym wdzięczna ;)

 

Pozdrawiam serdecznie

Ola

Budujemy w okolicach Minska Mazowieckiego. email; ania6119@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, przymierzamy się z mężem do budowy proteusza. Czy Państwo, którzy już zaczęli budowę mogą podzielić się ile kosztowal stan surowy zamknięty? oczywiście w dużym przybliżeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzamy się z mężem do budowy proteusza. Czy Państwo, którzy już zaczęli budowę mogą podzielić się ile kosztowal stan surowy zamknięty? oczywiście w dużym przybliżeniu.

Witam

Ja jak na razie mam stan surowy otwarty - ok. 120 tyś. (dach po deskowaniu, ale jeszcze bez dachówki) Pokrycie dachu wycenione mamy na ok 40 tyś, natomiast koszt okien  to jakieś 30 tyś.(ale okna można taniej;)

Pozdrawiam

Marlena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam! Zakupiliśmy projekt Proteusz i ruszamy z budową od wiosny ?Czy ktoś z Państwa chciałby się podzielić zdjęciami z wykończonego domu z zewnątrz a może i ktoś nawet z wewnątrz ? Czy jakieś zmiany w projekcie Państwo wprowadzali ? Może ktoś na dzień dzisiejszy zrobiłby coś inaczej? Chętnie się dowiem . Pozdrawiam Angelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...