Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Fabia VII


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Gość Maciej napisał:

Witam, mam takie pytanie czy w tym projekcie istnieje możliwość zrobienia stropu drewnianego ?

 

Dzień dobry,
W budynku Fabia VII są duże rozpiętości pomiędzy elementami konstrukcyjnymi oraz ciężar dachu jest przenoszony na strop nad parterem (poprzez słupy). W związku z tym niestety konstrukcja stropu drewnianego nie stanowi ekonomicznego rozwiązania. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

14 godzin temu, Gość Iza napisał:

Witam, czy są Państwo w stanie powiedzieć mi ile m3 betonu jest potrzeba na wylanie fundamentów. Pozdrawiam

 

Dzień dobry,

proszę o podanie adresu e-mail, na który będziemy mogli przesłać bezpłatnie zestawienie materiałów do stanu surowego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
14 godzin temu, Gość Iza napisał: Witam, czy są Państwo w stanie powiedzieć mi ile m3 betonu jest potrzeba na wylanie fundamentów. Pozdrawiam  
Dzień dobry, proszę o podanie adresu e-mail, na który będziemy mogli przesłać bezpłatnie zestawienie materiałów do stanu surowego. Pozdrawiam

Ikoo2@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Mariusz

Proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu  z wymiarami szczegółowymi i kosztorysem na adres mariuszimilena@onet.pl.

Zastanawiam się nad projektem Fabia 7 i Arizoną ,proszę mi napisać jak długo czeka się na projekt od złożenia zamówienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Gość Mariusz napisał:

Proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu  z wymiarami szczegółowymi i kosztorysem na adres mariuszimilena@onet.pl.

Zastanawiam się nad projektem Fabia 7 i Arizoną ,proszę mi napisać jak długo czeka się na projekt od złożenia zamówienia

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Czas oczekiwania na projekt to około 2-3 dni robocze. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
Gość Grzegorz
Witam , zastanawiam się nad zakupem tego projektu , proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu z wymiarami szczegółowymi oraz bezpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego , sq5stn@gmail.com.pl .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Grzegorz napisał:

Witam , zastanawiam się nad zakupem tego projektu , proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu z wymiarami szczegółowymi oraz bezpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego , sq5stn@gmail.com.pl .

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Maciej napisał:

Czy jest możliwość otrzymania kosztorysu do stanu deweloperskiego? Czy tylko stan surowy zamknięty?   

Maciej.Lesniewski92@onet.pl 

Bezpłatnie udostępniamy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego, które Pan otrzymał. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki). Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość hjodko@wp.pl
9 godzin temu, Gość Sebastian Jackiewicz napisał: Witam, czy można prosić o wysłanie zestawienia materiałów do stanu zamkniętego/deweloperskiego? sebajac@wp.pl
Dzień dobry, w załączniku przesyłam materiały. Pozdrawiam. 

Ja też poproszę hjodko@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
10 godzin temu, Gość hjodko@wp.pl napisał:
Ja też poproszę hjodko@wp.pl
Dzień dobry, w załączniku przesyłam materiały. Pozdrawiam. 

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu zamkniętego/deweloperskiego. Dziękuję. beata.baj@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzień dobry,

jestem zainteresowany zakupem tego projektu , bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu ze szczegółowymi wymiarami oraz bezpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego otwartego/zamkniętego.

Adres email: piekarczyk.b@gmail.com
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gość BPie napisał:

Dzień dobry,

jestem zainteresowany zakupem tego projektu , bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych rysunków domu ze szczegółowymi wymiarami oraz bezpłatne zestawienie materiałów do stanu surowego otwartego/zamkniętego.

Adres email: piekarczyk.b@gmail.com
 

Dzień dobry!

W dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...