Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dakota II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 283
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
Gość Marek Gajda

Dzień dobry. Śliczny i ciekawy projekt, jestem zainteresowany tym projektem proszę o przesłanie materiałów na adres marektychy94@wp.pl

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sylwia

Witam, czy jest możliwość zwiększenia nachylenia dachu do 30 lub nawet 35 stopni? Zakochałam się w tym projekcie i żaden inny nie podoba mi się. Ale niestety na terenie gdzie planuje kupić działķę wymagane jest nachylenie dachu od 30 lub 35 stopni. Druga rzecz, czy jeżeli nawet będzie się dało podnieść dach, to czy projekt nie straci na swoim uroku ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam oraz gratuluję pięknego projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest możliwość zwiększenia nachylenia dachu do 30 lub nawet 35 stopni? Zakochałam się w tym projekcie i żaden inny nie podoba mi się. Ale niestety na terenie gdzie planuje kupić działķę wymagane jest nachylenie dachu od 30 lub 35 stopni. Druga rzecz, czy jeżeli nawet będzie się dało podnieść dach, to czy projekt nie straci na swoim uroku ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam oraz gratuluję pięknego projektu :)

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Teresa

Dzień dobry, bardzo podoba mi się ten projekt i chciałabym go kupić, ale czy wcześniej mogłabym prosić o podesłanie drogą e-mail darmowych zrzutów i przekrojów w formacie .jpg, obrys budynku i zestawienie powierzchni, szczegółowe wymiary domu i kosztorys? Mój adres e-mail to teresa44@poczta.onet.eu - z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, bardzo podoba mi się ten projekt i chciałabym go kupić, ale czy wcześniej mogłabym prosić o podesłanie drogą e-mail darmowych zrzutów i przekrojów w formacie .jpg, obrys budynku i zestawienie powierzchni, szczegółowe wymiary domu i kosztorys? Mój adres e-mail to teresa44@poczta.onet.eu - z góry dziękuję.

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paulina

Witam w warunkach zabudowy okreslone mam ze kat nachylenia dachu ma byc miedzy 35 a 45 stopni. Czy taki dach jest mozliwy przy tym projekcie, aby rowniez podobnie wygladal? I nie trzeba bylo robic poddasza uzytkowego? Prosze o odpowiedz na paulina018@op.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w warunkach zabudowy okreslone mam ze kat nachylenia dachu ma byc miedzy 35 a 45 stopni. Czy taki dach jest mozliwy przy tym projekcie, aby rowniez podobnie wygladal? I nie trzeba bylo robic poddasza uzytkowego? Prosze o odpowiedz na paulina018@op.pl.

Witam. Zwiększenie kąta dachu jest możliwe do zaprojektowania. Bryła budynku i jego proporcje ulegną jednak dość dużej zmianie. Przy zmianie kąta na 35 stopni, wysokość przestrzeni pod dachem jest zbyt mała aby możliwe było zaprojektowanie poddasza użytkowego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...