Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Dominika


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 months later...

Jak przedstawiają się koszty budowy tego domu (kosztorys)? Czy można otrzymać mailowo szczegóły dotyczące projektu (rysunki wraz z wymiarami)? Mój email: majamu@wp.pl

Witam

 

Rysunki prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Zestawienia kosztorysowe powinny być dostępne na koniec przyszłego tygodnia.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

proszę o przesłanie projektu wraz z wymiarami na mediapress@onet.eu Czy istnieje możliwość rozbudowy poddasza nad taras w celu powiększenia pokoi na górze?

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe i zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Rozbudowa poddasza jest możliwa do zaprojektowania. Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Natalia

Witam,

 

czy ktoś wybudował już dom "Dominika"? Chciałabym zobaczyć zdjęcia z realizacji, albo jeśli jest możliwość zobaczyć go na żywo. Jestem z woj. kujawsko - pomorskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość CUERNAVACA CLOSE

Witam,

 

czy ktoś wybudował już dom "Dominika"? Chciałabym zobaczyć zdjęcia z realizacji, albo jeśli jest możliwość zobaczyć go na żywo. Jestem z woj. kujawsko - pomorskiego.

Dopiero zakupilismy projekt,we wtorek jestesmy umowieni do architekt celem adaptacji projektu. Tez szukalam na internecie info czy ktos juz budowal lub buduje ten dom i nic. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Gość

Witam, my mamy projekt juz zakupimy jest teraz u architekta myśle, ze za niedługo będzie juz po adaptacji. Tez szukaliśmy różnych info na temat tego domu typu realizacje, opinie ale nic... choć teraz jak widać powili cos rusza w temacie tego domu i miejmy nadzieje ,ze bedą pojawiać sie zdjęcia z budowy czkam z niecierpliwością ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Milena

Witam, jesteśmy w posiadaniu tego projektu obecnie jest u architekta celem adaptacji. Tez szukaliśmy różnych info typu realizacja(zdjęcia z budowy) opinie ale nic... myśle,ze teraz powoli coś ruszy w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Gość Szczegółowe rysunki

Witam serdecznie

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.

Możemy prosić o szczegółowe rysunki z wymiarami pomieszczeń na maila radian81@gmail.com.

Dziękujemy

Państwo Bień

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Szczegółowe rysunki napisał:

Witam serdecznie

Jesteśmy zainteresowani tym projektem.

Możemy prosić o szczegółowe rysunki z wymiarami pomieszczeń na maila radian81@gmail.com.

Dziękujemy

Państwo Bień

 

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
15 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Witam, w zeszłym roku kupiliśmy od Państwa ten projekt czy mogę prosić o przesłanie planu wentylacji mechanicznej?

Dzień dobry, można zakupić u nas projekt wentylacji mechanicznej w cenie 615 zł + koszt wysyłki. Nie są to materiały, które mamy w standardzie i udostępniamy bezpłatnie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam.

Jestem zainteresowany budowa domu dominika. Wybudował już ktoś taki dom? Jak jest możliwość , to proszę o zdjęcia na maila drew-med@wp.pl. Chcialbym tez zobaczyć dom na zywo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2019 o 17:06, Gość Natalia napisał:

Witam, w zeszłym roku kupiliśmy od Państwa ten projekt czy mogę prosić o przesłanie planu wentylacji mechanicznej?

Witam Natalio. NA jakim jesteście etapie budowy? Czy jest możliwość podesłania zdjęć z realizacji?(drew-med@wp.pl) Jesteśmy zainteresowani budowa takiego domu. Jak jest taka opcja , chciałbym zobaczyc wasz dom na żywo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Dominika
Dnia 17.11.2020 o 21:06, Gość Czarek napisał:

Witam.

Jestem zainteresowany budowa domu dominika. Wybudował już ktoś taki dom? Jak jest możliwość , to proszę o zdjęcia na maila drew-med@wp.pl. Chcialbym tez zobaczyć dom na zywo. Pozdrawiam

Dzień dobry, moja Dominika na dzień dzisiejszy jest w stanie surowym zamkniętym+ istalacje wod-kan i elektryczna. Chętnie odp na pytania związane z tym domem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Gość Justyna

Dzień dobry, można prosic Pania o zdjecia juz wykonanego domu Dominika. Jestesmy na etapie stawiania domu. Interesuje mnie jak wygladaja pokoje na pietrze przy tak niskiej scianie kolankowej . Bardzo bym byla wdzieczna za opinie jusarek@icloud.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...