Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Tobiasz


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 91
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Czy mógłbym otrzymać na emial dokładny projekt z wymiarami pomieszczeń itp? Stas19891@interia.pl Pozdrawiam

Witam

Projekt Tobiasz aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mógłbym prosi o przesłanie na email rysunki dokładne z wymiarami pomieszczen itp? Stas19891@interia.pl Pozdrawiam

witam

Tobiasz jest naszym nowym projektem. Czas oczekiwania na dokumentację do niego obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będziemy mogli zlecić wykonanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paweł

Projekt domu Tobiasz Szczegółowy opis projektu domu Tobiasz znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/tobiasz   Zapraszamy do dyskusji!

Przykro mi ale link nie działa a na podanym tu rysunku nie ma podanych dokładnych wymiarów pomieszczeń. Wiec czy mógłbym otrzymać taki na email Stas19891@interia.plPozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale link nie działa a na podanym tu rysunku nie ma podanych dokładnych wymiarów pomieszczeń. Wiec czy mógłbym otrzymać taki na email Stas19891@interia.pl Pozdrawiam

Witam

Jak już wcześniej pisałam projekt Tobiasz jest koncepcją - oznacza to, że nie mamy jeszcze do niego szczegółowych rysunków. Poglądowe rzuty można zobaczyć tutaj:

https://www.dobredomy.pl/projekt/tobiasz/ , zakładka "rzuty"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

czy już można otrzymać dokładne wymiary, jeśli tak to proszę przeslac na email zylice@wp.pl

Witam

 

Projekt Tobiasz nadal jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Daniel

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem i byłbym wdzięczny za poszczególne wymiary pomieszczeń, oraz rysunki, a także kosztorys. Mój e-mail to daniel_papiez@b-f.com

Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem i byłbym wdzięczny za poszczególne wymiary pomieszczeń, oraz rysunki, a także kosztorys. Mój e-mail to daniel_papiez@b-f.com Dziękuje i Pozdrawiam.

Witam

 

Projekt Tobiasz aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem i byłbym wdzięczny za poszczególne wymiary pomieszczeń, oraz rysunki, a także kosztorys. Mój e-mail to daniel_papiez@b-f.com Dziękuje i Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem bardzo zainteresowany tym projektem i byłbym wdzięczny za poszczególne wymiary pomieszczeń, oraz rysunki, a także kosztorys. Mój e-mail to daniel_papiez@b-f.com Dziękuje i Pozdrawiam.

Witam

 

Aktualnie jesteśmy w trakcie opracowywania dokumentacji do projektu Tobiasz. Projekt powinien być gotowy na koniec czerwca - wówczas będziemy mogli zlecić opracowanie wycen kosztorysowych dla domu oraz dostępne będą szczegółowe rysunki dla projektu.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam Czy macie Państwo już opracowaną dokumentacje do projektu Tobiasz, tj. wyceny kosztorysowe i szczegółowe rysunki? Dziękuję za odpowiedz.
Witam. Dokumentacja techniczna została zakończona. Na kosztorys trzeba jeszcze poczekać ok. 2 tygodni. Pozdrawiam.

Dziękuję za informacje. W takim układzie cierpliwie czekam. Pozdrawiam JB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Witam,

Proszę o przesłanie szczegółowych wymiarów pomieszczeń w domu Tobiasz oraz wyceny kosztorysowe na maila: iwona.wierzbinska80@gmail.com.

Proszę o szybką odpowiedź.

Pozdrawiam,

IW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czy macie Państwo już opracowaną dokumentacje do projektu Tobiasz, tj. wyceny kosztorysowe i szczegółowe rysunki? Dziękuję za odpowiedz.
Witam. Dokumentacja techniczna została zakończona. Na kosztorys trzeba jeszcze poczekać ok. 2 tygodni. Pozdrawiam.
Dziękuję za informacje. W takim układzie cierpliwie czekam. Pozdrawiam JB

Jestem zainteresowana projektem Tobiasz, Czy jest taka możliwość aby zapoznać się ze szczegółową dokumentacją (szczegółowe wymiary pomieszczeń w domu Tobiasz oraz wyceny kosztorysowe) przed złożeniem zamówienia zakupu. Jesli tak to prosze o przesłanie dokumentacji na maila: BoDzoana@wp.pl. Dziekuję, Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowana projektem Tobiasz, Czy jest taka możliwość aby zapoznać się ze szczegółową dokumentacją (szczegółowe wymiary pomieszczeń w domu Tobiasz oraz wyceny kosztorysowe) przed złożeniem zamówienia zakupu. Jesli tak to prosze o przesłanie dokumentacji na maila: BoDzoana@wp.pl. Dziekuję, Pozdrawiam

Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe. Kosztorys i zestawienia materiałowe do projektu są w trakcie opracowywania. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość A.Ciupinska

Witam ,interesuje się projektem Tobiasz. Bardzo zależy mi na tym by przed podjęciem decyzji zapoznać się z szczegółowymi rysunkami, bardzo proszę o przesłanie ich na maila a.ciupinska@gmail.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...