Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Budowa domu Bella


maly0404

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 weeks later...
  • Odpowiedzi 76
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Ciekawska

ja również chetnie sie dowiem nazwy miejscowości, poza tym czy koszt budowy belli nie przewyższa budowy innego domku parterowego z poddaszem?. Nie ukrywam, że jest to mój wymarzony projekt ale ogromnie boje sie kosztów, biorąc nawet pod uwage dach 250m 2 z  garażem jednostanowiskowym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam!! Tez buduje ten dom tylko z jednym garażami. Pan ma juz dach. Jaki był całkowity koszt budowy: materiały + robocizna. W jakiej części Mazowieckiego Pan buduje ten domek. Jesli moge to proszę nazwę miejscowości. Dziekuje i pozdrawiam

a mogę zobaczyć zdj z wersji z garażem? alina_18@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!! Tez buduje ten dom tylko z jednym garażami. Pan ma juz dach. Jaki był całkowity koszt budowy: materiały + robocizna. W jakiej części Mazowieckiego Pan buduje ten domek. Jesli moge to proszę nazwę miejscowości. Dziekuje i pozdrawiam

Witam

czyli buduje Pani Bella 2 ?

też właśnie chcemy :)

zna Pani może rzeczywiste koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam przymierzam się do budowy tego domu chętnie zobaczyłbym go na żywo a mieszkam w okolicy Białobrzegów .PROSIŁBYM  o jakiś namiar karmal13@wp.pl. ( jeśli to nie sprawiłoby kłopotu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba nam się projekt Belle.

Planujemy budowę tego domu, ale bardzo byśmy chcieli zobaczyć go na żywo.

Czy może ktoś wybudował już i da możliwość obejrzenia?

Jesteśmy ze śląska, ewentualnie proszę o kontakt: auto.ada@wp.pl

Z góry wielkie dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość magdalena

Witam jaki mają państwo przewidziany budżet na budowę w stanie deweloperskim?? Ile wzięła firma za budowę stanu surowego zamkniętego.Przeznaczone mam na budowę 300000tys i boję się czy to starczy :(. Chcemy zrezygnować z kominka i pozostać przy jednym kominie. Pozdrawiam, super projekt, gratuluję wyboru!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Martyba

Pani Magdalena. My również chcemy przeznaczyć około 300 tys na budowę i właśnie dziś dostane projekt belli do reki ;) Analizowałam wiele projektów, później wzięłam pod lupę właśnie ten. Zorientowałam się co do kosztów dach, robocizny itp. Popytalam wielu fachowców co i jak i czy w ogóle się da. Na wiosnę zaczynamy, wierzę że damy rade. Wiadomo- bez złotych klamek, ale z rożadną głową. Wioafomo- można kupić płytki za 30 a można też za 100 i tak z wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...