Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Alabama IV


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 17.03.2017 o 13:47, Gość Małgorzata napisał:

Dzień dobry, bardzo podoba mi się ten projekt, jest dokładnie taki jakiego szukam z wyjątkiem jednej rzeczy. Chciałabym, aby wejście do domu było zadaszone jak w wersji III. W wersji III natomiast nie podoba mi się otwarta kuchnia. Moje pytanie brzmi, czy możliwe jest zastosowanie w wersji IV zadaszenia całego wejścia wzdłuż garażu (jak w wersji III) nie zmieniając nic innego. 

MY WŁASNIE ROBIMY ALABAME IV Z ZADASZENIEM. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 194
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
19 godzin temu, Gość Bartłomiej napisał:

Witam . Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków i kosztorysu Alabamy IV.
E-mail: bartazmazur@interia.pl

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne. W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Gość Przemek napisał:

Dzień dobry, 

czy w tym projekcie można dodać częściowe podpiwniczenie? (ok. 60 metrów)

Pozdrawiam

Dzień dobry,

można wprowadzić taką zmianę do projektu. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
12 godzin temu, Gość Andrzej napisał:

Jestem zainteresowany tym projektem, proszę o przesłanie materiałów na maselko21@o2.pl . Czy w projekcie jest rekuperacja? Jaki jest system ogrzewania?

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. W każdym projekcie założono ogrzewanie gazowe, można zmienić sposób ogrzewania na etapie adaptacji.

Projekt wentylacji mechanicznej można zakupić w cenie 615 zł + koszt wysyłki.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Dzień dobry,

 

Jestem zainteresowany projektem Alabama IV. Proszę o przesłanie materiałów (kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków) pod ten projekt na adres bukaj@onet.eu

Dziękuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Gość Kuba napisał:

Dzień dobry,

 

Jestem zainteresowany projektem Alabama IV. Proszę o przesłanie materiałów (kosztorysu, zestawienia materiałów oraz rysunków) pod ten projekt na adres bukaj@onet.eu

Dziękuję!

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Pełne kosztorysy są w naszej ofercie dodatkowo płatne.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...