Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hermiona Nowa II


Gość Agnieszka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem zainteresowany projektem domu Hermiona Nowa II . Jak moi przedmówcy chciałbym wyrównać pomieszczenie gospodarcze z garażem. Czy jest możliwość poszerzenia kuchni i salonu ( poprzez przesunięcie ściany zewnętrznej o np. 1 m oraz "wyprostowanie" narożnika salonu )? oraz czy jest możliwe podniesienie ścianki kolankowej o 20 - 30cm ? Moj mail : danny87@vp.pl Pozdrawiam

Witam

W sprawie zmian proszę o bezpośredni kontakt z architektami pod adresem info@dobredomy.pl

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Witam,

poproszę o przesłanie szczegółowych materiałów, z których wykonawca mógłby oszacować kosztorys budowy dla projektu Hermiona Nowa II oraz projektu Aria. Materiały proszę przesłać na maila: milaa698@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę o przesłanie szczegółowych materiałów, z których wykonawca mógłby oszacować kosztorys budowy dla projektu Hermiona Nowa II oraz projektu Aria. Materiały proszę przesłać na maila: milaa698@gmail.com Pozdrawiam

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie wszelkich dostępnych bezpłatnych kosztorysów oraz zestawień materiałów dot. projektu domu Hermiona Nowa II z garażem dwustanowiskowym - na mail taspia17@op.pl Dziękuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witam,jestem zainteresowany projektem Hermiona Nowa II, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego i pozostałych dostępnych informacji na adres kdurtan@gmail.com

 

Pozdrawiam, Krzysztof Durtan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jestem zainteresowany projektem Hermiona Nowa II, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych, zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego i pozostałych dostępnych informacji na adres kdurtan@gmail.com Pozdrawiam, Krzysztof Durtan

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Rzepkiewicz Marcin

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie wszelkich dostępnych bezpłatnych kosztorysów oraz zestawień materiałów dot. projektu domu Hermiona Nowa II z garażem dwustanowiskowym w odbiciu luistrzanym - na adres marcinekfarm@op.pl.

Mam również pytanie czy jest możliwość wyodrębnienia pralni z osobnym wejściem od strony schodów zmniejszając łazienkę (zamiast wejścia przez łazienkę jak na oryginale).

Dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, uprzejmie proszę o przesłanie wszelkich dostępnych bezpłatnych kosztorysów oraz zestawień materiałów dot. projektu domu Hermiona Nowa II z garażem dwustanowiskowym w odbiciu luistrzanym - na adres marcinekfarm@op.pl. Mam również pytanie czy jest możliwość wyodrębnienia pralni z osobnym wejściem od strony schodów zmniejszając łazienkę (zamiast wejścia przez łazienkę jak na oryginale). Dziękuje.

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe.

Niestety nie jest możliwe, aby zarówno pralnia jak i łazienka na poddaszu miały osobne wejścia z korytarza. Są one na tym samym poziomie, a schody są zabiegowe.  

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów dla projektu Hermiona Nowa II w odbiciu lustrzanym. Mam pytanie czy istnieje możliwość odnośnie przeniesienia drzwi garażowych na ścianę boczną. Pozdrawiam.

Mój adres 1978rafal@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych wraz z zestawieniem materiałów dla projektu Hermiona Nowa II w odbiciu lustrzanym. Mam pytanie czy istnieje możliwość odnośnie przeniesienia drzwi garażowych na ścianę boczną. Pozdrawiam. Mój adres 1978rafal@gmail.com

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Drzwi można przenieść na etapie adaptacji projektu.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Rafał

Witam, 

prosze o przesłanie wszelkich dostępnych dokumentów dotyczących Projektu Hermiona Nowa II.

Czy istnieje opcja podpiwniczenia tego budynku?

Jak wygląda sprawa energooszczędności tego budynku? (kalkulator na stronie nie działa).

Czy projekt wentylacji mechanicznej z rekuperatorem należy wykonać samodzielnie czy można dokupić taki pakiet?

Czy posiadają Państwo projekty przydomowych oczyszczalni ścieków?

Mail: mazur6987@gmail.com

Pozdrawiam

Rafał M.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

prosze o przesłanie wszelkich dostępnych dokumentów dotyczących Projektu Hermiona Nowa II.

Czy istnieje opcja podpiwniczenia tego budynku?

Jak wygląda sprawa energooszczędności tego budynku? (kalkulator na stronie nie działa).

Czy projekt wentylacji mechanicznej z rekuperatorem należy wykonać samodzielnie czy można dokupić taki pakiet?

Czy posiadają Państwo projekty przydomowych oczyszczalni ścieków?

Mail: mazur6987@gmail.com

Pozdrawiam

Rafał M.

Witam

W sprawie otrzymania materiałów oraz informacji na temat parametrów energetycznych budynku proszę o kontakt mailowy pod adresem ingo@dobredomy.pl.

Odpowiadając na pozostałe pytania:

Czy istnieje opcja podpiwniczenia tego budynku? - NA ETAPIE ADAPTACJI PROJEKTU MOŻNA BUDYNEK PODPIWNICZYĆ

Czy projekt wentylacji mechanicznej z rekuperatorem należy wykonać samodzielnie czy można dokupić taki pakiet? MOŻNA U NAS DODATKOWO DOKUPIĆ PROJEKT WENTYLACJI MECHANICZNEJ Z REKUPERACJĄ, MOŻNA RÓWNIEŻ PROJEKT TAKI WYKONAĆ WE WŁASNYM ZAKRESIE.

Czy posiadają Państwo projekty przydomowych oczyszczalni ścieków? NIESTETY NIE OFERUJEMY TAKIEGO OPRACOWANIA.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...