Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Elsa III


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 158
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Projekt domu Elsa III

 

Szczegółowy opis projektu domu Elsa III znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/elsaIII

 

elsaIII_w1.jpgelsaIII_w2.jpg

 

Zapraszamy do dyskusji!

bardzo ładny projekt, ale chyba zrezygnowałbym z tego kamienia na elewacji (dobrej jakości podnośni znacznie cenę budowy no i mi osobiście nie podchodzi - kwestia gustu :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Jestem zainteresowany tym projektem. kiedy można się spodziewać kosztorysu oraz wyliczeń energetycznych??

Witam

 

Projekt Elsa III aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładny projekt, ale chyba zrezygnowałbym z tego kamienia na elewacji (dobrej jakości podnośni znacznie cenę budowy no i mi osobiście nie podchodzi - kwestia gustu :) )

Witam

Kwestia wykończenia elewacji pozostaje w gestii Inwestora - my przedstawiamy jakąś propozycje z której można, ale nie trzeba skorzystać :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Świetny projekt. Podoba nam się z żoną Elsa 2 i potrzebujemy domu z większym garażem, jednocześnie fajny jest ten dodatkowy pokój na dole. Czy będzie wersja elsy 3 z garażem 2 stanowiskowym? Planuemy rozpocząć budowę za rok/półtory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny projekt. Podoba nam się z żoną Elsa 2 i potrzebujemy domu z większym garażem, jednocześnie fajny jest ten dodatkowy pokój na dole. Czy będzie wersja elsy 3 z garażem 2 stanowiskowym? Planuemy rozpocząć budowę za rok/półtory.

Witam

W najbliższym czasie nie przewidujemy kolejnej wersji domu Elsa. Jednak na etapie adaptacji projektu można w Elsa III poszerzyć garaż do dwustanowiskowego - nasza Pracownia wyrazi zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

kiedy będzie dostępny kalkulator energetyczny oraz szacunkowy koszt budowy??

Witam

 

Projekt Elsa aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki, charakterystyka energetyczna oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy będzie dostępny kalkulator energetyczny oraz szacunkowy koszt budowy??
Witam Projekt Elsa aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki, charakterystyka energetyczna oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.   Pozdrawiam

Ciężko zdecydować się na zakup projektu nie mając szacunkowych kosztów ani kalkulatora energetycznego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość Maria

Witam serdecznie, jestem zainteresowana kupnem tego projektu lub Tris lustro, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków z metrażem obu domów na maryrose5@o2.pl pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam. jestem zainteresowany kupnem tego projektu. proszę o przesłanie szczegółowych rysunków wraz z metrażem i jeśli jest to możliwe to z zestawieniem materiałów na meila michalkramer7@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam

Na etapie adaptacji można dokonać takiej zmiany - będzie to jednak dosyć mocno ingerująca w konstrukcje budynku zmiana.

 

Pozdrawiam

Witam,

Ja również mam wrażenie , że część dzienna mogłaby być większa o ok 1m. Co dokładnie oznacza "zmiana mocno ingerująca w onstrukcję..." ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja również mam wrażenie , że część dzienna mogłaby być większa o ok 1m. Co dokładnie oznacza "zmiana mocno ingerująca w onstrukcję..." ?

Witam. Oznacza to że trzeba będzie przeprojektować konstrukcję budynku, co pociąga za sobą dodatkowe koszty wprowadzenia takiej zmiany. Niemniej jednak poszerzenie lub wydłużenie budynku da się zaprojektować.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...