Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Pompejusz Duży II


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Witam, czy ja też mogę prosić o szczegółowe rysunki do tego projektu? e-mail: ddw@poczta.fm

1. Czy nad jadalnią jest pustka? Pytam bo na rzucie piętra jest puste miejsce.

2. Jeśli to pustka czy możliwa jest wersja z dodaniem w tym miejscu pomieszczenia?

3. Czy możliwe jest uproszczenie dachu do takiego jak np. w proj. Honorata II ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2018 o 15:46, Gość Dawid napisał:

Witam, czy ja też mogę prosić o szczegółowe rysunki do tego projektu? e-mail: ddw@poczta.fm

1. Czy nad jadalnią jest pustka? Pytam bo na rzucie piętra jest puste miejsce.

2. Jeśli to pustka czy możliwa jest wersja z dodaniem w tym miejscu pomieszczenia?

3. Czy możliwe jest uproszczenie dachu do takiego jak np. w proj. Honorata II ?

Dzień dobry,
Oczywiście w dniu dzisiejszym otrzyma Pan rysunki szczegółowe.
Tak, nad jadalnią znajduje się pustka. Na etapie adaptacji projektu do działki można wprowadzić zmianę: zaprojektować w tym miejscu strop, aby powstała dodatkowa przestrzeń na pomieszczenie na piętrze budynku.
W budynku Honorata II występują tarasy na parterem, nie ma wysunięcia w postaci zadaszenia nad tarasem, a obrys budynku na piętrze jest zbliżony do prostokąta. Jeśli bardziej odpowiada Panu charakter budynku Honorata II, sugeruję wybrać ten projekt i ewentualnie do niego wprowadzić zmiany.
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 20.07.2018 o 22:46, Gość Robert napisał:

 

tak budujemy taki dom w okolicach Mińska Mazowieckiego mamy prawie stan zamknięty

Dzień dobry,

a istniała by możliwość obejrzenia Pana realizacji? Mieszkam niedaleko.

Jeżeli tak to prosił bym o kontakt na prv: kostrzewiak@gmail.com

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Gość Dominika napisał:

Witam. Czy jest możliwość otrzymania kosztorysu szczegółowego tego projektu? Pozdrawiam

Dzień dobry,

udostępniamy tylko zestawienie materiałów na stan surowy zamknięty (nieodpłatnie), natomiast kosztorysy są dodatkowo płatne. Na naszej stronie internetowej w zakładce sklep jest pełny opis co zawierają poszczególne kosztorysy wraz z cenami,

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2018 o 22:46, Gość Robert napisał:   tak budujemy taki dom w okolicach Mińska Mazowieckiego mamy prawie stan zamknięty
Dzień dobry, a istniała by możliwość obejrzenia Pana realizacji? Mieszkam niedaleko. Jeżeli tak to prosił bym o kontakt na prv: kostrzewiak@gmail.com Pozdrawiam

Dzien dobry, Ja również jestem zaintersowana obejrzeniem Państwa domu. Jeśli jest taka możliwośc bardzo proszę o kontakt : apg@onet.pl. Dziękuję, Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 20.07.2018 o 22:46, Gość Robert napisał:   tak budujemy taki dom w okolicach Mińska Mazowieckiego mamy prawie stan zamknięty
Dzień dobry, a istniała by możliwość obejrzenia Pana realizacji? Mieszkam niedaleko. Jeżeli tak to prosił bym o kontakt na prv: kostrzewiak@gmail.com Pozdrawiam
Dzien dobry, Ja również jestem zaintersowana obejrzeniem Państwa domu. Jeśli jest taka możliwośc bardzo proszę o kontakt : apg@onet.pl. Dziękuję, Pozdrawiam

Witam, zastanawiamy się nad budową takiego domu, nasz obecny nie do końca jest funkcjonalny. Przy kolejnym domu, chcielibyśmy uniknąć błędów. Czy można się z Panem skontaktować w kwestii paru pytań? Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
4 minuty temu, Gość Darek napisał:

Dzień dobry,

Proszę o informację, czy jest możliwa realizacja tego projektu ( z ewentualnymi adaptacjami) w technologii szkieletowej.

pozdrawiam

Dzień dobry,

Niestety nie podejmujemy się przeprojektowania projektu na technologię szkieletową ciesielską. Rozwiązania technologiczne często różnią się od siebie w zależności wykonawcy.

Jeśli byłby Pan zainteresowany technologią prefabrykowaną szkieletową to proponujemy kontakt z firmą Wolf System. Dokonają oni zmian w dokumentacji domu, w oparciu o swoje rozwiązania, a następnie go wybudują. Dając gwarancję wysokiej jakości. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Małgorzata
W dniu 20.07.2018 o 22:46, Gość Robert napisał:   tak budujemy taki dom w okolicach Mińska Mazowieckiego mamy prawie stan zamknięty
Dzień dobry, a istniała by możliwość obejrzenia Pana realizacji? Mieszkam niedaleko. Jeżeli tak to prosił bym o kontakt na prv: kostrzewiak@gmail.com Pozdrawiam
Dzien dobry, Ja również jestem zaintersowana obejrzeniem Państwa domu. Jeśli jest taka możliwośc bardzo proszę o kontakt : apg@onet.pl. Dziękuję, Pozdrawiam

Witam. Czy mogą Państwo podesłać zdjęcia swojego domu na maila: skj.omnibus@gmail.com ? Z góry dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
W dniu 20.07.2018 o 22:46, Gość Robert napisał:   tak budujemy taki dom w okolicach Mińska Mazowieckiego mamy prawie stan zamknięty
Dzień dobry, a istniała by możliwość obejrzenia Pana realizacji? Mieszkam niedaleko. Jeżeli tak to prosił bym o kontakt na prv: kostrzewiak@gmail.com Pozdrawiam
Dzien dobry, Ja również jestem zaintersowana obejrzeniem Państwa domu. Jeśli jest taka możliwośc bardzo proszę o kontakt : apg@onet.pl. Dziękuję, Pozdrawiam
Witam. Czy mogą Państwo podesłać zdjęcia swojego domu na maila: skj.omnibus@gmail.com ? Z góry dziękuję

Dzień Dobry. Czy mogą Państwo przesłać zdjęcia budowanego domu na maila wintom@o2.pl ?? Z góry dziękuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Witam, proszę o przesłanie szczegółowych rysunków projektu Pompejusz Duży 2 oraz Pompejusz 2 na adres kujak85@gmail.com. Z góry dziękuje. PS. Kiedy można liczyć na wizualizację Pompejusza 2?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...