Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Hawana


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 months later...
  • Odpowiedzi 707
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Jurek .
Dnia 6.09.2016 o 14:56, Redaktor napisał:

Projekt domu Hawana

 

Szczegółowy opis projektu domu Hawana znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.dobredomy.pl/projekt/hawana

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Zapraszamy do dyskusji!

Dzień dobry, W związku z planem przestrzennym mojej działki-  czy możliwe będzie zaprojektowanie dachu o kącie 39 stopni?  Pytanie drugie: kominek będzie można rozpalć od strony tarasu . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Gość Jurek . napisał:

Dzień dobry, W związku z planem przestrzennym mojej działki-  czy możliwe będzie zaprojektowanie dachu o kącie 39 stopni?  Pytanie drugie: kominek będzie można rozpalć od strony tarasu . Pozdrawiam

Dzień dobry,

kominek znajduje się wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Do wszystkich projektów katalogowych można wprowadzać zmiany na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam serdecznie. Czy moge prosic o informacje czy ktos juz hawane lub jedna z jej wersji Budowal I czy mozna podjechac obejrzec wnetrze? Moj mail to Monika.talar@onet.pl , jestesmy z Wielkopolski. Dziekuje bardzo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
19 godzin temu, Gość Ania napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie bezpłatnej dokumentacji domów Hawana i Panama II.  Adres mailowy: annadubon@gmail.com

Dziękuję

Dzień dobry,

projekt Panama II jest w trakcie opracowywania dokumentacji technicznej i będzie gotowy w połowie maja. W załączniku przesyłam zwymiarowane rysunki z etapu koncepcyjnego.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość Adam

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie materiałów szczegółowych dot. projektu Hawana?

 Na adres mix1240@o2.pl

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Gość Gość Adam napisał:

Dzień dobry, czy mogę prosić o przesłanie materiałów szczegółowych dot. projektu Hawana?

 Na adres mix1240@o2.pl

Dziękuje

Dzień dobry,

w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Gość Wojciech napisał:

Dzień dobry, 

czy mogę prosić o przesłanie bezpłatnych materiałów szczegółowych projektu Hawana? 

Na adres: womag@wp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym prześlemy materiały do projektu na podany adres.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...