Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Onyks


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Witam jestem zainteresowana projektem domku Onyks (lustro), proszę o przesłanie rysunków projektu wraz z kosztorysem na adres an.nahappymood@gmail.com Dziękuję

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...
Gość Basia St
Dnia ‎27‎-‎12‎-‎2018 o 18:27, Gość Piotr napisał:

Witam, Panie Michale

czy jest szansa na wymianę korespondencji na temat tego projektu i Pańskich doświadczeń z budowy ?

Jeśli tak proszę o komentarz pod tym postem wtedy podam adres email .

Pozdrawiam

Piotr

Panowie, również chętnie nawiążę kontakt z kimś kto już wybudował ten dom. Mam kilka pytań.

Barbara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość podziemnekorytarze

Witam czy kosztorys znajdujacy sie na stronie projektu jest aktualny czy jest to kosztorys sporzadzany razem z projektem kilka lat temu?
Ile obecnie moze wyniesc +/- postawienie takiego domu systemem gospodarczym? sposrod wszystkich projektow ktorymi bylem zainteresowany zostaly sie 3 i jednym z nich jest onyx. Obecnie duza role odegra tez porownanie kosztow budowy. Bardzo bylbym wdzieczny za szacunkowe dane przez osoby ktore taki projekt ukonczyly jak ich to wynioslo kosztowo. 
Ewentualne informacje bardzo prosze o przeslanie na adres podziemnekorytarze@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2020 o 23:32, Gość podziemnekorytarze napisał:

Witam czy kosztorys znajdujacy sie na stronie projektu jest aktualny czy jest to kosztorys sporzadzany razem z projektem kilka lat temu?
Ile obecnie moze wyniesc +/- postawienie takiego domu systemem gospodarczym? sposrod wszystkich projektow ktorymi bylem zainteresowany zostaly sie 3 i jednym z nich jest onyx. Obecnie duza role odegra tez porownanie kosztow budowy. Bardzo bylbym wdzieczny za szacunkowe dane przez osoby ktore taki projekt ukonczyly jak ich to wynioslo kosztowo. 
Ewentualne informacje bardzo prosze o przeslanie na adres podziemnekorytarze@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

kosztorys do tego projektu został opracowany w IV kwartale 2016 roku. Trzeba liczyć się z wyższym kosztem budowy tego domu o około 20%.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Dnia 15.04.2020 o 08:10, Gość Basia St napisał:

Panowie, również chętnie nawiążę kontakt z kimś kto już wybudował ten dom. Mam kilka pytań.

Barbara

Również chętnie nawiążę kontakt z kimś, kto już wybudował ten dom bądź jest na etapie budowy.

Może jest jakieś forum utworzone? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 months later...

Dzień dobry, 

Jesteśmy właśnie na etapie budowy onyks w odbiciu lustrzanym. 

Czy jest szansa na przesłanie większej ilości wizualizacji kuchni, salonu o obu łazienek? 

Jeśli tak poproszę o podesłanie na adres: Ola-michalowicz1@o2.pl

 

Z góry dziękuję :) 

Ułatwi to aranżacje wnętrza :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Dzień dobry, 

Jesteśmy właśnie na etapie budowy onyks w odbiciu lustrzanym. 

Czy jest szansa na przesłanie większej ilości wizualizacji kuchni, salonu o obu łazienek? 

Jeśli tak poproszę o podesłanie na adres: Ola-michalowicz1@o2.pl

 

Z góry dziękuję :)

Ułatwi to aranżacje wnętrza :)

Dzień dobry,

wszystkie dostępne wizualizacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
Dnia 7.07.2020 o 21:36, Gość Kasia napisał:

Czy moglabym prosic o kontakt ( maila) ? Mam kilka pytan,bo jestem wlasnie przed budowa.

Czy mogłabym prosić o mail do Pani. Jestem w trakcie budowy i chętnie porozmawiam. Do Pani Karoliny już napisałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam

Czy mogę prosić o  przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres: moniqe-20@o2.pl 

Interesuje mnie też  kwestia realizacji tego projektu. Czy macie Państwo może zdjęcia z realizacji? Ewentualnie ktoś z użytkowników realizował projekt i może się podzielić fotkami i spostrzeżeniami? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.02.2021 o 14:59, Gość Mon napisał:

Witam

Czy mogę prosić o  przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres: moniqe-20@o2.pl 

Interesuje mnie też  kwestia realizacji tego projektu. Czy macie Państwo może zdjęcia z realizacji? Ewentualnie ktoś z użytkowników realizował projekt i może się podzielić fotkami i spostrzeżeniami? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym prześlemy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie. Niestety nie posiadamy zdjęć z realizacji projektu. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...