Jump to content
Forum dobredomy.pl

Recommended Posts

Guest Anna
Posted
Witam jestem zainteresowana projektem domku Onyks (lustro), proszę o przesłanie rysunków projektu wraz z kosztorysem na adres an.nahappymood@gmail.com Dziękuję
  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
8 godzin temu, Gość Anna napisał:

Witam jestem zainteresowana projektem domku Onyks (lustro), proszę o przesłanie rysunków projektu wraz z kosztorysem na adres an.nahappymood@gmail.com Dziękuję

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Pozdrawiam

Guest Łukasz
Posted
Dzień dobry, Jestem zainteresowany projektem. Prosiłbym o przesłanie rysunków szczegółowych (rzuty, przekrój z wysokościami pomieszczeń) na adres lukas.smyk@gmail.com
Posted
57 minut temu, Gość Łukasz napisał:

Dzień dobry, Jestem zainteresowany projektem. Prosiłbym o przesłanie rysunków szczegółowych (rzuty, przekrój z wysokościami pomieszczeń) na adres lukas.smyk@gmail.com

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

  • 4 months later...
Posted

Witam ponownie, poproszę o wszystkie dostępne materiały dotyczące tego projektu jeżeli można w lustrzanym odbiciu na adres: loczki2m_m@wp.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Posted
Godzinę temu, Gość Marcin napisał:

Witam ponownie, poproszę o wszystkie dostępne materiały dotyczące tego projektu jeżeli można w lustrzanym odbiciu na adres: loczki2m_m@wp.pl. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

  • 1 month later...
Guest zapytanie
Posted

Witam.Czy jest możliwość likwidacji tego wykuszu na dachu?

Jaka jest wysokość parteru?

Posted
2 godziny temu, Gość zapytanie napisał:

Witam.Czy jest możliwość likwidacji tego wykuszu na dachu?

Jaka jest wysokość parteru?

Dzień dobry, 

tego typu zmiany zalecamy wprowadzić na etapie adaptacji projektu. Wysokość parteru wynosi 270 cm.

Pozdrawiam

  • 4 months later...
Guest Basia St
Posted
Dnia ‎27‎-‎12‎-‎2018 o 18:27, Gość Piotr napisał:

Witam, Panie Michale

czy jest szansa na wymianę korespondencji na temat tego projektu i Pańskich doświadczeń z budowy ?

Jeśli tak proszę o komentarz pod tym postem wtedy podam adres email .

Pozdrawiam

Piotr

Panowie, również chętnie nawiążę kontakt z kimś kto już wybudował ten dom. Mam kilka pytań.

Barbara

  • 2 weeks later...
Guest podziemnekorytarze
Posted

Witam czy kosztorys znajdujacy sie na stronie projektu jest aktualny czy jest to kosztorys sporzadzany razem z projektem kilka lat temu?
Ile obecnie moze wyniesc +/- postawienie takiego domu systemem gospodarczym? sposrod wszystkich projektow ktorymi bylem zainteresowany zostaly sie 3 i jednym z nich jest onyx. Obecnie duza role odegra tez porownanie kosztow budowy. Bardzo bylbym wdzieczny za szacunkowe dane przez osoby ktore taki projekt ukonczyly jak ich to wynioslo kosztowo. 
Ewentualne informacje bardzo prosze o przeslanie na adres podziemnekorytarze@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie

Posted
W dniu 25.04.2020 o 23:32, Gość podziemnekorytarze napisał:

Witam czy kosztorys znajdujacy sie na stronie projektu jest aktualny czy jest to kosztorys sporzadzany razem z projektem kilka lat temu?
Ile obecnie moze wyniesc +/- postawienie takiego domu systemem gospodarczym? sposrod wszystkich projektow ktorymi bylem zainteresowany zostaly sie 3 i jednym z nich jest onyx. Obecnie duza role odegra tez porownanie kosztow budowy. Bardzo bylbym wdzieczny za szacunkowe dane przez osoby ktore taki projekt ukonczyly jak ich to wynioslo kosztowo. 
Ewentualne informacje bardzo prosze o przeslanie na adres podziemnekorytarze@gmail.com.
Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,

kosztorys do tego projektu został opracowany w IV kwartale 2016 roku. Trzeba liczyć się z wyższym kosztem budowy tego domu o około 20%.

Pozdrawiam

  • 4 weeks later...
Posted
Dnia 15.04.2020 o 08:10, Gość Basia St napisał:

Panowie, również chętnie nawiążę kontakt z kimś kto już wybudował ten dom. Mam kilka pytań.

Barbara

Również chętnie nawiążę kontakt z kimś, kto już wybudował ten dom bądź jest na etapie budowy.

Może jest jakieś forum utworzone? 

  • 1 month later...
Guest Karola
Posted

Witam, ja skonczyłam budowę Onyksa. Bardzo fajny domek (jak dla nas),, chociaż zrobiliśmy trochę zmian.

Guest Kasia
Posted

Czy moglabym prosic o kontakt ( maila) ? Mam kilka pytan,bo jestem wlasnie przed budowa.

  • 3 months later...
Posted

Dzień dobry, 

Jesteśmy właśnie na etapie budowy onyks w odbiciu lustrzanym. 

Czy jest szansa na przesłanie większej ilości wizualizacji kuchni, salonu o obu łazienek? 

Jeśli tak poproszę o podesłanie na adres: Ola-michalowicz1@o2.pl

 

Z góry dziękuję :) 

Ułatwi to aranżacje wnętrza :) 

Posted
10 godzin temu, Gość Ola napisał:

Dzień dobry, 

Jesteśmy właśnie na etapie budowy onyks w odbiciu lustrzanym. 

Czy jest szansa na przesłanie większej ilości wizualizacji kuchni, salonu o obu łazienek? 

Jeśli tak poproszę o podesłanie na adres: Ola-michalowicz1@o2.pl

 

Z góry dziękuję :)

Ułatwi to aranżacje wnętrza :)

Dzień dobry,

wszystkie dostępne wizualizacje znajdują się na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam

  • 2 months later...
Posted
Dnia 7.07.2020 o 21:36, Gość Kasia napisał:

Czy moglabym prosic o kontakt ( maila) ? Mam kilka pytan,bo jestem wlasnie przed budowa.

Czy mogłabym prosić o mail do Pani. Jestem w trakcie budowy i chętnie porozmawiam. Do Pani Karoliny już napisałam.

  • 1 month later...
Posted

Witam

Czy mogę prosić o  przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres: moniqe-20@o2.pl 

Interesuje mnie też  kwestia realizacji tego projektu. Czy macie Państwo może zdjęcia z realizacji? Ewentualnie ktoś z użytkowników realizował projekt i może się podzielić fotkami i spostrzeżeniami? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Posted
W dniu 27.02.2021 o 14:59, Gość Mon napisał:

Witam

Czy mogę prosić o  przesłanie zestawienia materiałów i kosztorysu na adres: moniqe-20@o2.pl 

Interesuje mnie też  kwestia realizacji tego projektu. Czy macie Państwo może zdjęcia z realizacji? Ewentualnie ktoś z użytkowników realizował projekt i może się podzielić fotkami i spostrzeżeniami? 

Z góry dziękuję i pozdrawiam 

Dzień dobry, W dniu dzisiejszym prześlemy zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie. Niestety nie posiadamy zdjęć z realizacji projektu. Pozdrawiam 

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...

×
×
  • Create New...