Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Onyks


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam czy mógłbym otrzymać kosztorys projektu Onyks i Rozalia na adres Luperto87@op.pl

Witam

 

Kosztorysy dla naszych projektów są odpłatne: 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie udostępniamy ogólne zestawienia kosztorysowe  do stanu surowego zamkniętego. Dla domu Onyks prześlę je na podany adres mailowy. Natomiast projekt Rozalia aktualnie jest koncepcją. Oznacza to, że czas oczekiwania na dokumentację do projektu obecnie wynosi około 6 tygodni od momentu złożenia zamówienia na projekt. Dopiero po opracowaniu dokumentacji będą dostępne dla projektu szczegółowe rysunki oraz będziemy mogli zlecić przygotowanie wycen kosztorysowych.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam, Czy ktoś z Państwa jest już po lub w trakcie realizacji tego projektu? Chętnie przedyskutuję jak projekt wypada w realizacji. Pozdrawiam

Ja jestem w trakcie budowy i niestety mam trochę zastrzeżeń do projektu i wyceny, mój projektant adaptujący ma mi je spisać dokładnie, ale takie główne zastrzeżenie mam do wykuszu szklanego. Żadna firma, a jest ich mnóstwo nie podejmie się wykonania tego wykuszu z plastiku i zarazem koszt nie wynosi do ok. 10 tys. złotych, a ok 50 tys, w jednej firmie trochę mniej, a w kilku jeszcze więcej. Niestety musi być ona wykonana z profili aluminiowych, ryglowych, czy jakoś tak. To bardzo podnosi koszt budowy, nie byłam na to przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w trakcie budowy i niestety mam trochę zastrzeżeń do projektu i wyceny, mój projektant adaptujący ma mi je spisać dokładnie, ale takie główne zastrzeżenie mam do wykuszu szklanego. Żadna firma, a jest ich mnóstwo nie podejmie się wykonania tego wykuszu z plastiku i zarazem koszt nie wynosi do ok. 10 tys. złotych, a ok 50 tys, w jednej firmie trochę mniej, a w kilku jeszcze więcej. Niestety musi być ona wykonana z profili aluminiowych, ryglowych, czy jakoś tak. To bardzo podnosi koszt budowy, nie byłam na to przygotowana.

Witam

W sprawie uwag do projektu proszę o kontakt mailowy pod adresem info@dobredomy.pl - chętnie wszystko wyjaśnimy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dzień dobry, poproszę o przesłanie kosztorysu i przedmiaru na adres 1986kahna@gmail.com Pozdrawiam

 

Kosztorysy dla naszych projekt są odpłatne - 74zł kosztorys stanu surowego zamkniętego, 305zł kosztorys stanu wykończonego. Bezpłatnie możemy udostępnić jedynie ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego - prześlemy je na podany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Dzień dobry, poproszę o przesłanie ogólne zestawienie kosztorysowe do stanu surowego zamkniętego na adres i.palacha@poczta.onet.pl. Interesuje mnie również cena wykuszu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Niestety mam ten sam problem. Na szczęście nie 50 000 tylko 30 000 ale to nadal 3 x więcej niż podany.

Panie Michale, czy pokoje na górze są bardzo małe czy przestrzeni jest wystarczająca ilość? Mógłby Pan podesłać na maila pniewa321@wp.pl zdjęcia ?? Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.09.2018 o 13:08, Gość pniewa napisał:
Niestety mam ten sam problem. Na szczęście nie 50 000 tylko 30 000 ale to nadal 3 x więcej niż podany.


Panie Michale, czy pokoje na górze są bardzo małe czy przestrzeni jest wystarczająca ilość? Mógłby Pan podesłać na maila pniewa321@wp.pl zdjęcia ?? Pozdrawiam

Witam, mam pytanie dotyczące schodów? Czy zmieniał Pan ich miejsce? Posiada Pan zdjęcia z realizacji wnętrza? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2018 o 16:30, Gość Michał napisał:

Niestety mam ten sam problem. Na szczęście nie 50 000 tylko 30 000 ale to nadal 3 x więcej niż podany.

Witam, proszę o kontakt na maila alicja.zmijewska90@gmail.com mam kilka pytań w sprawie realizacji projektu Onyks. Pozdrawiam Alicja  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
W dniu 29.09.2018 o 11:48, Gość greg napisał:

Witam, Jestem zainteresowany projektem Onyx. Proszę o przesłanie na adres grzegorzkosiniak@gmail.com szczegółowych rysunków projektu wraz z kosztorysem. Dziękuję, pozdrawiam. 

Dzień dobry,
w dniu dzisiejszym otrzyma Pan materiały szczegółowe. Pozdrawiam!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
W dniu 6.08.2018 o 16:30, Gość Michał napisał:

Niestety mam ten sam problem. Na szczęście nie 50 000 tylko 30 000 ale to nadal 3 x więcej niż podany.

Witam, Panie Michale

czy jest szansa na wymianę korespondencji na temat tego projektu i Pańskich doświadczeń z budowy ?

Jeśli tak proszę o komentarz pod tym postem wtedy podam adres email .

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
4 godziny temu, Gość Tomek napisał:

Dzień dobry. Proszę o przesłanie ogólnego kosztorysu i wymiarów pomieszczeń. pozdrawiam

klexmf@o2.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu. 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...