Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malachit


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, 

proszę o wysłanie na mój adres e-mail: anna.idzi151@gmail.com  rysunków szczegółowych do tego projektu wraz z kosztorysem i wyliczeniem ilości materiałów potrzebnych do wybudowania tego domu do stanu surowego zamkniętego. Proszę również o wycenę zmian w projekcie. 

 

z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

50 minut temu, Gość Ania napisał:

Dzień dobry, 

proszę o wysłanie na mój adres e-mail: anna.idzi151@gmail.com  rysunków szczegółowych do tego projektu wraz z kosztorysem i wyliczeniem ilości materiałów potrzebnych do wybudowania tego domu do stanu surowego zamkniętego. Proszę również o wycenę zmian w projekcie. 

 

z góry dziękuję i pozdrawiam! 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorysy w naszej ofercie są dodatkowo płatne. 

W sprawie wyceny proszę napisać do nas maila na adres info@dobredomy.pl z informacją jakie zmiany chciałaby Pani wprowadzić.

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Dzień dobry, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych oraz zestawienie materiałów na adres migielmateusz@gmail.com z góry dziękuje.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam, proszę o przesłanie zestawienia materiałów i rysunków na adres zuza6915@wp.pl 

w szczególności interesuje mnie wysokość pomieszczeń na poddaszu oraz szczegóły klatki schodowej (schody na tle okna) wraz z widocznym stopniem na wizualizacji 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Gość Zuza napisał:

Witam, proszę o przesłanie zestawienia materiałów i rysunków na adres zuza6915@wp.pl 

w szczególności interesuje mnie wysokość pomieszczeń na poddaszu oraz szczegóły klatki schodowej (schody na tle okna) wraz z widocznym stopniem na wizualizacji 

Dzień dobry,

wszystkie dostępne darmowe materiały zostały wysłane na podany adres.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
  • 2 years later...
  • 3 months later...
W dniu 17.11.2023 o 17:44, Gość Marcin napisał:

Mogę również prosić o dostępne materiały? muminekmuminek1986@gmail.com

Czy mają Państwo aktualny kosztorys

Pozdrawiam

Serdecznie

Dzień dobry,

materiały zostały wysłane na podany adres. Kosztorys do projektu Malachit jest z I kwartału 2022, nie mamy aktualnej wersji.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...